ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set Warm Hug Lux 2022

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000230208
Photo
Video

Koleksioni Dormeo Warm Hug vjen me një set luksoz në këtë 10-vjetor. Shijoni kombinimin perfekt të një batanijeje të ngrohtë, të butë, me teksturë të pasur, me një dizajn të kthyeshëm - lesh artificial në njërën anë, kadife në anën tjetër - plus një jastëk të përshtatshëm që do të pëlqeni ta përqafoni. E disponueshme në katër ngjyra klasike dhe dy madhësi dhe lahet në 30°C. Një dhuratë praktike me dhjetëra përdorime.

Set Warm Hug Lux 2022
Nga 8,990 Lekë Deri në
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Koleksioni Dormeo Warm Hug vjen me një set luksoz në këtë 10-vjetor. Shijoni kombinimin perfekt të një batanijeje të ngrohtë, të butë, me teksturë të pasur, me një dizajn të kthyeshëm - lesh artificial në njërën anë, kadife në anën tjetër - plus një jastëk të përshtatshëm që do të pëlqeni ta përqafoni. E disponueshme në katër ngjyra klasike dhe dy madhësi dhe lahet në 30°C. Një dhuratë praktike me dhjetëra përdorime.

Më shumë
Detajet e produktit

Dhe tradita dimërore vazhdon

Koleksioni Dormeo Warm Hug ka ofruar rehati dhe ngrohtësi për 10 vjet, të gjitha të bazuara në kombinimin e tij klasik një batanije të ngrohtë e të rehatshme dhe një jastëk të mbushur me mikrofibra të buta Wellsleep®. Tani seti merr një përmirësim luksoz pikërisht në kohën e dimrit, duke e bërë atë ideal si një dhuratë për veten ose të dashurit tuaj dhe shoqërues të përsosur për çokollatë të nxehtë dhe biskota!

 • Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

  kafe

 • Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

  rozë e lehtë

 • Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

  lejla

 • Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

  gri

Krijoni një shtëpi të butë, më të ngrohtë dhe më relaksuese

Ndërsa ditët bëhen më të shkurtra dhe më të ftohta, ne të gjithë do të kalojmë më shumë kohë në shtëpi. Pra, është e rëndësishme të krijoni një mjedis të butë, qetësues dhe rehati që mund t'ju ndihmojë ju dhe familjen tuaj të relaksoheni dhe të shmangni bluzat e trasha të dimrit, duke ju lejuar të shfrytëzoni sa më shumë këtë periudhë të veçantë të vitit dhe jastëku i butë do ta bëjë menjëherë çdo kolltuk, divan apo shtrat më tërheqës, megjithatë ju shijoni mbrëmjet e gjata të dimrit.

Dormeo Warm Hug Lux Set 2022 Dormeo Warm Hug Lux Set 2022
Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

Ky është produkti më i mirë që kam blerë për veten dhe familjen time. Ne e përdorim atë gjatë gjithë vitit.
(Maja, Slovenia)

Një batanije me dhjetëra përdorime

Ky set ekskluziv vjen me një batanije luksoze me një dizajn elegant të kthyeshëm dhe dy tekstura të pasura që do t'ju pëlqejë t'i shijoni. Njëra anë është një lesh artificial prej pelushi, tjetra një kadife me kontrast, për dy pamje dhe ndjesi në një.

 • Përdoreni në divan kur shikoni TV ose lexoni një libër
 • Vendoseni në shtrat për pak më shumë ngrohtësi
 • Përdoreni si një batanije për të shtuar një prekje të ngjyrës dhe strukturës kudo që dëshironi
 • Mbulojeni veten kur shkoni për një shëtitje në kopsht
 • Mbajeni në makinë për udhëtime më luksoze ose përdorim gjatë ecjes ose kampingut
Dormeo Warm Hug Lux Set 2022 Dormeo Warm Hug Lux Set 2022
Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

90% e klientëve janë të kënaqur dhe shumë të kënaqur me Dormeo Warm Hug*
* Studio Moderna: Kërkime Marketingu & Analitikë. (Nëntor 2020 – Qershor 2022). CSAT - Rezultati i kënaqësisë së klientit, (n=1,356)

Zbuloni jastëkun më të përqafueshëm në botë

Sekreti i jastëkut tepër të përqafueshëm është mbushja e mikrofibrave Wellsleep®, siç përdoret në jastëkët me cilësi të lartë Dormeo. Këto japin një volum të lehtë dhe të ajrosur me një butësi të lehtë që ndihet mirë për ta mbajtur ose mbështetur kokën. Struktura unike e fibrave krijon xhepa ajri që e bëjnë jastëkun të ajroset dhe ndihmojnë në mbajtjen e tij të thatë, të freskët dhe higjienike. Mbulesa e jastëkut është e lëmuar nga njëra anë dhe ka një model gjeometrik modern nga ana tjetër, për një kontrast që duket dhe ndihet i mrekullueshëm.

Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

Dhurata perfekte për këtë Krishtlindje

Jepni një dhuratë që të gjithë do ta pëlqejnë këtë Krishtlindje, një përqafim të ngrohtë për t'ju treguar kujdes me setin më të mirë të batanijes dhe jastëkut për ta bërë çdo shtëpi më mikpritëse në këtë periudhë magjike të vitit. E disponueshme në katër ngjyra – rozë e butë, gri, ari dhe vjollcë – dhe me dy madhësi batanije, 130x90cm dhe 200x200cm, ndërsa jastëku është 40x40cm. I gjithë seti lahet në 30°C.

Dormeo Warm Hug Lux Set 2022
Dormeo Warm Hug Lux Set 2022

Festojmë 10 vite me Warm hug

Më shumë

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star