Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Atlete Trend Leisure Print Walkmaxx

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000133019
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-40%

Atletet tona të reja me modele të bukura Walkmaxx Trend Print Stripe. Ky model klasik është një domosdoshmëri për çdo zonjë të ndërgjegjshme për modën, e cila dëshiron të provojë kombinime përrallore ngjyrash për të ndriçuar veshjet e saj këtë verë.

Atlete Trend Leisure Print Walkmaxx

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 2,094 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Atletet tona të reja me modele të bukura Walkmaxx Trend Print Stripe. Ky model klasik është një domosdoshmëri për çdo zonjë të ndërgjegjshme për modën, e cila dëshiron të provojë kombinime përrallore ngjyrash për të ndriçuar veshjet e saj këtë verë.

Më shumë
Detajet e produktit

Kombinoni veshjet e sezonit të ri me atletet e reja nga Walkmaxx

Atletet e reja me shumë sharm dhe printime unike. Atletet Walkmaxx Trend janë të domosdoshme për daljet në pranverë dhe verë me modelin e tyre të lehtë. Keto atlete moderne e bëjnë më të rehatshme ecjen dhe qëndrimin në këmbë duke siguruar një shpërndarje të barabartë të peshës së trupit. 

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Print

Stil dhe rehati në çdo hap

Ne kemi marrë të gjitha pjesët më të mira të verës për të krijuar atlete tona argëtuese dhe të rehatshme që do të lartësojnë veshjen tuaj me një model të gëzuar.

Këto atlete fleksibël janë zbukuruar plotë ngjyrë, dhe lidhëset e bardha do ti shtojnë edhe më shumë bukurinë.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Print

Me walkmaxx, komoditeti është vetë-shpjegues

Shëtitja nëpër qytet dhe udhëtimet në fshat sapo morën më shumë kënaqësi! Me Walkmaxx komoditeti nuk është vetëm një premtim - është një garanci. Kjo këpucë e veçantë kombinon shollën tonë të famshëm të harkuar, material memory dhe pjesën e sipërme të ajrosshme.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Print

  Shtresë memory në brëndësi dhe gomë EVA tek thembra

  Vetëm rehati: materiali memory brenda përshtatet me këmbët tuaja dhe ju jep atë ndjenjë hyjnore të mungesës së peshës, ndërsa thembra e pasme me material EVA thith tronditjen nga çdo hap.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Print

  Materiale të ajrosshme

  Materiali i sipërm që ajroset lehtësisht nxjerr të gjithë lagështinë e tepërt dhe ekuilibron temperaturën brenda këpucëve. Kjo do të thotë që këmbët tuaja do të qëndrojnë të freskëta gjatë gjithë ditëve.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Print

  Materiale cilësore

  Qepur mirë dhe fortë, pjesa e siperme është pjesa më e spikatur e çdo atlete. Ne u siguruam që të jetë e qëndrueshme dhe e gatshme të shkojë me ju në shumë aventura emocionuese.

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme EVA, materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme E Bardhë

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star