Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Sandale për meshkuj 3.0 Walkmaxx Pure

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000075662
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Shijoni rehatinë e sandaleve të reja Walkmaxx Pure 3.0 me të gjitha karakteristikat e linjës pure, antibakteriale dhe me shollë të harkuar, me dizajn të përmirësuar dhe materiale të cilat do t'ju japin më shumë rehati në çdo hap që hidhni.

Sandale për meshkuj 3.0 Walkmaxx Pure

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 699 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Shijoni rehatinë e sandaleve të reja Walkmaxx Pure 3.0 me të gjitha karakteristikat e linjës pure, antibakteriale dhe me shollë të harkuar, me dizajn të përmirësuar dhe materiale të cilat do t'ju japin më shumë rehati në çdo hap që hidhni.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati dhe mbrojtje në çdo hap

Ju prezantojmë version më të ri dhe të përmirësuar të sandaleve Walkmaxx Pure.

 • Materiali i butë në pjesën e sipërme, ofron më shumë rehati dhe stil
 • Materiale të reja dhe të zgjerueshme për më shumë fleksibilitet
 • Me ngjitëse për tu përshtatur në mënyrë perfekte me këmbën
 • Trajtuar me një shtresë antibakteriale e cila ofron freski dhe rehati për këmbët

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Mbrojtje Antibakteriale

Mbrojtje Antibakterial kundra bakterieve për këmbët. Bakteriet dhe djerësa shpesh shkaktojnë erën e pakëndshme të këmbëve, dhe kjo shtresë antibakteriale do t'ju ndihmojë për të parandaluar.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Pure

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Mbrojtje Anti-bakteriale

  Elemimon deri në 99,9% të bakterieve, duke ju ofruar freski dhe rehati për këmbët.

 • Lehtësi në veshje

  Dizenjuar për tu veshur kollaj dhe përshtatur në mënyrë perfekte me këmbët.

Qëndro mbi Kliko mbi imazh për më shumë detaje.

Sandale për çdo rast

Sandalet Walkmaxx Pure janë dizenjuar për të ofruar makimumin e rehatisë dhe mbrojtjes. Stil dhe ngjyra të zgjedhura me kujdes, për tu përshtatur me çdo veshje dhe pothuajse për çdo rast.

Rekomandim:

Sandalet Walkmaxx Pure janë të përshtatshme për të gjithë meshkujt që bëjnë një jetë aktive dhe duan të kenë një trup në formë.

Ne jua rekomandojme:

 • personave të cilët kalojnë orë të gjata pa i hequr sandale, dhe nuk duan të ndjejnë dhimbje dhe enjtje të këmbëve
 • personave të cilët vlerësojnë vërtetë veshjet e rehatshme
 • personavet të cilët preferojnë ndjesinë e të ecurit zbathur
 • për të gjitha moshat
 • për çdo lloj këmbe
 • personave që po kërkojnë veshje të rehatshme dhe që parandalojnë dhimbjet e mesit dhe nyjeve, përmirësojnë qëndrimin dhe forcojnë muskujt
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

PURE SANDALS MEN 3.0 40 26,7
41 27,3
42 28,0
43 28,7
44 29,3
45 30,0
46 30,7
 
Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme mikrofibra antibakteriale, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star