Nuk keni produkte në shportë

Provo

Këpucë 3.0 Moccasins për femra Walkmaxx Comfort

Photo
Video

Këpucë për femra 3.0 Moccasins Comfort Fleksibël, me material cilësore dhe elastike të cilat përshtaten me formën e këmbes për t'ju ofruar më shumë rehati. Kombinuar me shollën e harkuar origjinale Walkmaxx dhe materialin e butë në pjesën e thembrës për të ofruar ndjesinë e të ecurit zbathur. Dhe nëse stili është i rëndësishëm për ju, këto këpucë kanë një dizajn trendi dhe përshtaten me çdo lloj veshje dhe për çdo rast.

 • Përshtaten me formën e këmbës
 • Sholla e harkuar ndihmon në forcimin e muskujve
 • Rehati maksimale
Këpucë 3.0 Moccasins për femra Walkmaxx Comfort
5.490 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Këpucë për femra 3.0 Moccasins Comfort Fleksibël, me material cilësore dhe elastike të cilat përshtaten me formën e këmbes për t'ju ofruar më shumë rehati. Kombinuar me shollën e harkuar origjinale Walkmaxx dhe materialin e butë në pjesën e thembrës për të ofruar ndjesinë e të ecurit zbathur. Dhe nëse stili është i rëndësishëm për ju, këto këpucë kanë një dizajn trendi dhe përshtaten me çdo lloj veshje dhe për çdo rast.

 • Përshtaten me formën e këmbës
 • Sholla e harkuar ndihmon në forcimin e muskujve
 • Rehati maksimale
Më shumë
Detajet e produktit

Komfort maksimal, material fleksibël për më shumë rehati

Këpucë për femra 3.0 Moccasins Comfort Fleksibël me një strukture dhe material i cili zgjerohet në pjesën e sipërme. Kjo ndihmon që këpuca të përshtatet me çdo lloj forme këmbe pa shkaktuar presion në kurrizin e këmbës, duke parandaluar shtrëngimin dhe parehatinë. Gjithashtu ato kanë shollën e harkuar origjinale Walkmaxx, e cila bën të mundur aktivizimin e muskujve të këmbëve dhe pozicionin e duhur të shputës. Kjo do të thotë se sa më shumë ju të ecni aq më shumë do të përmirësoni gjëndjen fizike.  Këto këpucë bëjnë të mundur shpërndarjen e presionit të ushtruar gjatë ecjes nga nyjtet tek muskujt, edhe nëese ju do të ecni apo do ti mbani veshur për orë të tëra ato nuk do të shkaktojnë dhimbje.

Dizajn modern dhe shik për femrat të cilat ndjekin modën

Këpucë për femra 3.0 Moccasins Comfort Fleksibël janë më shumë se të rehatshme dhe kanë avantazhe të shumta për shëndetin, por gjithashtu ato kanë dhe një dizajn modern që ju ndihmojnë të dukeni sa më mirë. Të përshtatshme për çdo lloj rasti, kështu mund të vishen kur dilni për pazar, shëtitje, për punë apo për raste të veçanta. Këpucë për femra 3.0 Moccasins Comfort Fleksibël janë zgjidhja perfekte për femrat të cilat dëshirojnë të ndjekin trendin e momentit dhe në të njëjtën kohë preferojnë të veshin këpucë të rehatshme e praktike.

Investoni për shëndetin duke ecur me këpucët Walkmaxx

Përveç këtij avantazhi që këto këpucë mund të zgjerohen dhe mund të përshtaten me çdo lloj këmbe, ato gjithasthu kanë të gjitha avantazhet e këpucëve të linjës Walkmaxx: sholla e harkuar e përmirësuar e cila bën të mundur shpërndarjen e peshës trupore dhe përcjell presionin nga nyjet tek muskujt, dhe butësia në pjesën e thembrës për të bërë çdo hap edhe më të lehtë.

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Informacione Shtesë

Instruksione për mirëmbajtjen e këpucëve:

 • Kujdes këpucët Walkmaxx nuk janë të përshtatshme për sporte ekstreme / në terrene ekstreme / në kushte ekstreme. 
 • Këpucët Walkmaxx nuk rekomandohen për aktivitete të cilat kërkojnë mbrojtje specifike për këmbët, ngjitje mali, udhëtime në akull, transport mallrash apo punë në ndërtim etj.
 • Vendosini në vënde të thata.
 • Kujdes mos i ekspozoni këpucët Walkmaxx në nxehtësi të lartë (ngrohëse apo zjarr)
 • Përdorni detergjent të butë dhe një copë të lagur ose një sfungjer të butë për të pastruar këpucët, dhe më pas pastrojini me një leckë të thatë.
 • Mos i lani në lavatriçe, pasi mund të deformohen dhe dëmtohen.
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme elastike, PU nubuk
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë termoplastike
Ngjyrat e disponueshme e zezë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star