Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Atlete Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

100 97 7
SKU: 99-1000076318
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Hidhni hapa të sigurtë me atletet e reja & trendi Walkmaxx Comfort Leisure. Trendi nga jashtë dhe shumë të rehatshme nga brënda  – për t'ju dhënë më shumë rehati në çdo hap. Në çdo hap që hidhni ato ndihmojnë në rishpërndarjen e presionit që ushtrohet gjatë ecjes nga nyjet tek muskujt.

Të vetmet atlete Leisure në treg me shollë origjinale të harkuar Walkmaxx.

Atlete Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,398 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Hidhni hapa të sigurtë me atletet e reja & trendi Walkmaxx Comfort Leisure. Trendi nga jashtë dhe shumë të rehatshme nga brënda  – për t'ju dhënë më shumë rehati në çdo hap. Në çdo hap që hidhni ato ndihmojnë në rishpërndarjen e presionit që ushtrohet gjatë ecjes nga nyjet tek muskujt.

Të vetmet atlete Leisure në treg me shollë origjinale të harkuar Walkmaxx.

Më shumë
Detajet e produktit

Ngjyra të reja trendi

Shikoni modelin më të shitur të vitit të kaluar dhe ngjyrat më trendi për femra dhe meshkuj.

Kliko këtu për më shumë ngjyra

Më shumë elegancë dhe rehati për këmbët

Walkmaxx Leisure Shoes kombinimi më tërheqës i dizajnit dhe ngjyrave pranverore dhe verore për femra dhe meshkuj. Sportive, por edhe elegante në të njejtën kohë do tju japin rehati dhe reduktojne lodhjen dhe enjtjen e këmbëve.

 • Sholla e harkuar i jep mbështetjen e duhur shputave, duke reduktuar presionin e ushtruar në nyje dhe kyçe.
 • Materiali EVA në thembër lehtëson goditjet dhe ju nuk do të lodheni aspak.
 • Të reja, ngjyra tërheqëse të kombinueshme me çdo veshje.

Avantazhet e shollës së harkuar

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Lehtësi për tu veshur

  Përshtaten në mënyre perfekte me këmbën dhe vishen lehtësisht.

 • Shtresë memory

  Shtresa memory në brëndësi të shollës do të siguroj më shumë rehati dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Plot stil dhe të përshtatshme për çdo rast

Atletet leisure nuk do te ikim asnjeherë nga moda. Mund ti vishni nëse jeni duke dal për ecje. Ato jane ideale nëse ju i mbani veshur atletet për një kohë të gjatë gjatë ditës. Të zakonshme, trendi dhe të rehatshme, të përshtatshme për tu veshur për çdo lloj rasti.

Rekomandim:

Walkmaxx Comfort Leisure Shoes janë të përshtatshme për të gjithë ata që duan të kenë një trup në formë.

Ne jua rekomandojmë:

 • personave të cilët kalojnë shumë kohë pa i hequr këpucët, personave që ju enjten këmbët apo kanë dhimbje këmbësh
 • për personat që duan këpucë të rehatshme
 • për këdo që dëshiron të përjetojë ndjesinë e të ecurit zbathur
 • për çdo moshë
 • për çdo formë këmbe
 • për këtë që dëshiron të parandalojë dhimbjen e nyjeve dhe shpinës, të përmirësojë qëndrimin dhe forcojë muskujt

 

Ngjyra të reja trendi

Shikoni modelin më të shitur të vitit të kaluar dhe ngjyrat më trendi për femra dhe meshkuj.

Kliko këtu për më shumë ngjyra

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme Canvas (pambuk), PU
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë, rubber foxing
Ngjyrat e disponueshme E Bardhë, E Kuqe, Flori, silver

Vlerësimet e klientëve (7 Reviews)

4,85

7 Vlerësime

Produktet 7

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Zuzka

www.walkmaxx.sk

Zuzka
Dobrý deň, chcela by som si zakúpiť zlaté plátenky,ale sú len 37.a ja mám dĺžku chodidla 24cm.tak neviem či by mi boli dobré 37.a či číslo 36.by mi neboli malé,keďže niektoré sú mi dobré 36.a niektoré č.37.Ďakujem
odpoveď :
Dobrý deň, veľkosť 36 zodpovedá dĺžke 23,7cm a veľkosť 37 zodpovedá dĺžke 24,4 cm, takže 37 by boli vhodnejšie
Walkmaxx

Anka

www.walkmaxx.sk

Anka
Výborná obuv, pohodlná, dosť široká, mám viac druhov a prakticky nosím len tento druh obuvi papuče, kotníkové čižmičky, čižmy vysoké, trekingovú obuv,poltopánky, botasy, prestali ma bolieť nardy nôh a šľapy, manželovi som zatiaľ kúpila sandále a šľapky a verím že aj jeho nohy prestanú bolieť, vrelo odporúčam

Eva

www.walkmaxx.sk

Evička
Mám viac kusov z tejto série,som velmi spokojná,prestala ma bolieť chrbtica.Vrelo odporúčam.

efaka

www.walkmaxx.sk

obuv Comfort
vzhľadovo super, mali by mať nártovú oblasť vyšiu pre komfortné nosenie, nakoľko je značne obmedzená dizajnovo pridanou vysoko špičkou riešenú gumou.

Renáta

www.walkmaxx.sk

verná zákazníčka
som veľmi spokojná, naozaj majú výborný účinok pri chôdzi, odľahčujú chrbticu i kolená, posilňujú šľachy predkolenia, odporúčam všetkým, ktorí si potrpia na zdravý štýl a eleganciu obuvi.

Ľuba

www.walkmaxx.sk

Skvelá obuv
Som veľmi spokojná. Veľmi dobre sa mi v nich chodí.

Wallkmax

www.topshop.sk

Wallkmax
Dobry den.aka je vnútorná dĺžka topánky 38 číslo. Mám také číslo aby mi boli dobre. Wallkmax
odpoveď :
Dobrý deň, veľkostná tabuľka je uvedená v záložke "ďalšie ifnormácie"
Walkmaxx