Nuk keni produkte në shportë

Provo

Video

 • 25u1dkG2A8U

  Freskuesi personal Rovus është shumë i thjeshtë për tu përdorur dhe ju do të keni ajër të pastër e të freskët në dhomën tuaj. Mund të zgjidhni dritën që dëshironi. Fuqia: 350 Watt

  • Freskues Personal Rovus
  • Çmimi: 5.990 Lekë
  • Për info: 044514498
  Luaj
 • Atlete me qafë Leisure 3.0 Walkmaxx Comfort

  Shijoni ditët e vjeshtës me atletet trendi me qafë Comfort Leisure 3.0 të cilat kanë një kombinim të shollës së harkuar dhe materialit memory në brëndësi për më shumë butësi në çdo hap që hidhni. Të prodhuara me materiale speciale posaçërisht për vjeshtë dhe që përshtaten me çdo lloj veshje dhe stili.
  Luaj
 • Buzeqeshni me Club5*

  Buzëqeshni në Club5 Oferta të veçanta për klientët Club5 Oferta 24.990 Lekë
  Luaj
 • Jastëk 2në1 Anatomik & Klasik

  Luaj
 • Jastëk me ujë Dormeo

  Luaj
 • Këpucë me qafë komfort për femra Comfort Style

  Këpucë me qafë komfort për femra Comfort Style
  Luaj
 • Pajisje Fitnesi për muskujt Gymbit

  Gymbit Gym Toner Pro pajisja më e mirë për një trup perfekt, e cila ju ofron mundësinë të bëni ushtrime për të gjithë trupin në rehatine e shtëpisë tuaj. Ajo lehtësisht mund të paloset dhe nuk zë shumë hapësirë në shtëpinë apo në zyrë tuaj. Ndjehuni dhe dukuni mirë me ndihmën e kesaj pajisje inovative 10në1.
  Luaj
 • Ristelat Dormeo

  Luaj
 • Seti për pastrim Spray Cleaner Rovus

  Pastroni shtëpinë, lani xhamat dhe pasqyrat në mënyrë perfekte me ndihmën e fshesës Rovus e cila ka funksion sprucimi në pozicion horizontal dhe vertikal për të bërë më të lehtë punën tuaj. Kurseni kohë, energji dhe para duke mbajtuar të pastër shtëpinë tuaj.
  Luaj
 • Shtresë Eucalyptus 6 Cm

  Luaj
 • Tasa Silikoni per mikrovale

  Tasa Silikoni - 5 copë Kurseni 60% të hapësirës Valvul vakumi për të ruajtur ushqimet Për frigorifer & mikrovalë Lahen në pjatalarëse Madhësia e tasave: 250ml, 350ml, 540ml, 800ml dhe 1200ml
  Luaj
 • Vrasës Insektesh Top Shop

  Shpëtoni njëherë e mirë nga insektet me vrasësin e insekteve Pest Reject Light Zapper. Kjo pajisje 2në1 do t'ju mbrojë nga mizat dhe insektet të cilat ju bezdisin. Drita tërheq insektet fluturuese dhe i vret ato në momentin që ato përplasen me të. Punon me energji kështu nuk do t'ju duhet të përdorni kimikate të demshme të cilat mund të dëmtojnë shëndetin e familjarëve tuaj. Përdoret si brënda dhe jashtë dhe ju mbron nga insektet e bezdisshme fluturuese.
  Luaj