ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Valixhe Go Eco

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000198445
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-20%

Bëhuni gati për aventurën tuaj të rradhës, me një valixhe praktike, shik dhe eko-miqësore, e bërë nga PET i lehtë, i qëndrueshëm dhe i ricikluar. Shtimi i katër rrotave që rrotullohen në 360°, plus një dorezë teleskopike, i bën valixhet të lehta për t'u lëvizur. Mbylljet e zinxhirit plus një bllokim TSA japin siguri të plotë, rripat dhe xhepat e brendshëm mbajnë rrobat tuaj të organizuar.

Valixhe Go Eco

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 6,390 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Bëhuni gati për aventurën tuaj të rradhës, me një valixhe praktike, shik dhe eko-miqësore, e bërë nga PET i lehtë, i qëndrueshëm dhe i ricikluar. Shtimi i katër rrotave që rrotullohen në 360°, plus një dorezë teleskopike, i bën valixhet të lehta për t'u lëvizur. Mbylljet e zinxhirit plus një bllokim TSA japin siguri të plotë, rripat dhe xhepat e brendshëm mbajnë rrobat tuaj të organizuar.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni më shumë stil në bagazhet tuaja

Udhëtoni me stil dhe besim me një valixhe të re, e cila është krijuar posaçërisht për t'u përdorur lehtë dhe e bërë nga materiale të forta, tërheqëse dhe të mira për mjedisin. E përsosur për udhëtime në fundjavë ose fluturime të gjata, në dy madhësi të përshtatshme dhe në ngjyrë blu klasike.

 

E fortë, e lehtë në peshë dhe e qëndrueshme

Valixhja më e mirë është e fortë dhe e lehtë në peshë dhe e lehtë për t’u përdorur. Valixhja Dormeo Go Eco Friendly është bërë nga materiale me cilësi të lartë që mund të përballojnë të gjitha goditjet dhe përplasjet që vijnë me udhëtimet ndërkombëtare - nga trajtimi i ashpër nga stafi i aeroportit dhe makineritë, te copëzat dhe presionet e vendosjes në dollapët e sipërm dhe raftet.

 

Projektuar për lehtësi në përdorim

Valixhet janë krijuar për udhëtarët, nga udhëtarët:

  • Katër rrota njëkahëshe për rrotullim 360 °, kështu që ju mund të rrëshqisni nëpër aeroport ose stacion, pa stresin e peshës së rëndë dhe nuk ju bën vonë.
  • Një dorezë teleskopike që përshtatet mjeshtërisht në trupin e valixhes.
  • Një zinxhir i fortë për të vulosur valixhen, me një kyç TSA për sigurinë.
  • Shiritat elastikë të lidhur brënda për ta mbajtur rrobat tuaja të sigurta.
  • Xhepa të brëndshëm për më shumë organizim
  • Në dispozicion në dy madhësi, me valixhen më të vogël të krijuar posaçërisht për përdorim dore.

Eko miqësore në më shumë mënyra se një

Cilësia e këtyre valixheve do të thotë që ju do të merrni shumë vite përdorimi, e në të njëjtën kohë do të kurseni para. Përdorimi i plastikës së ricikluar është një mënyrë tjetër që këto valixhe të forta, tërheqëse ndihmojnë në mbrojtjen e mjedisit, si dhe portofolin tuaj, duke mbajtur shishe uji dhe mbetje të tjera plastike jashtë landfilleve.

Zgjidhni madhësinë që është e përshtatshme për ju

Valixhja Dormeo Go Eco Friendly vjen në dy madhësi praktike. E vogël, me 36 x 21,5 x 56,5 cm dhe 39L, është krijuar posaçërisht për të përmbushur standardet aktuale të bagazhit të dorës, përshtatet lehtësisht në dollapët dhe raftet e sipërme dhe është madhësia perfekte për udhëtimet brenda natës dhe fundjavës. Mesatarja, me 44 x 26 x 67cm dhe 66L, është mjaft e gjerë për pushime më të gjata, ndërsa është e lehtë për tu ruajtur dhe manovruar.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Volume: S: 39L; M: 66L
Pesha S: 2,8kg; M: 3,8kg
Përmasat S: 36 x 21,5 x 56,5cm; M: 44 x 26 x 67cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star