Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pista dhe kryqëzimi Top Shop Magic Tracks

Photo
Video
-40%

Pista magjike përfshin 220 pjesë me të cilat mund të krijoni pista të formave dhe madhësive të ndryshme. Aksesori X më anë të të cilit mund të krijoni pista me kryqëzime për të bërë më tërheqëse lojën. 

Pista dhe kryqëzimi Top Shop Magic Tracks

Çmimi: 1.990 Lekë


Oferta: 1.190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pista magjike përfshin 220 pjesë me të cilat mund të krijoni pista të formave dhe madhësive të ndryshme. Aksesori X më anë të të cilit mund të krijoni pista me kryqëzime për të bërë më tërheqëse lojën. 

Më shumë
Detajet e produktit

Shtroni pistën magjike rreth e qark shtëpisë!

Tani ju mund të bëni një piste më të gjatë, apo mund të bëni disa pista të vogla. Me aksesorin X ju mund të lidhni 2 pista!

E përbëre nga 220 pjesë të cilat bashkohen lehtësisht, dhe me një gjatësi totale deri në 3.3 metra.

Garoni me shokun tuaj të ngushtë!

Kur pista është e montuar është momenti për të filluar garën! Njëri mund të garojë me makinën e kuqe dhe tjetri me makinën blu - pra kush do të fitojë çmimin e madh?

Shikoni aksesorët e tjerë, tani e gjithë familja mund të marri pjesë në lojë.

Aksesorë të tjerë:

Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

  • 220 pjesë të cilat kanë gjatësi totale 3.3m
  • 1 aksesorë X për të lidhur pjesët
  • Mosha e rekomanduar: mbi 3 vjec
  • Materiali: plastik
Të dhëna teknike
Materiali plastik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star