ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Pajisje Fitnesi Top Shop Orbitrek Elite

100 92 13
ID: I4456 SKU: 1000000507
Photo
Video

Largoni kilogramët e tepërt dhe mbani trupin në formë të përkryer, duke u kujdesur jo vetëm për muskujt, por edhe për kockat dhe sistemin kardiovaskular.

Orbitrek Elite ju ofron stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare, duke imituar lëvizjet natyrore të trupit gjatë ecjes dhe vrapimit. Gjithashtu ju do të mund të përmirësoni ekuilibrin gjatë kohës që ushtroheni.

Është e thjeshtë për të matur progresin: në monitor do të mund të kontrolloni shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën, për ta ditur me saktësi kur arrihet norma që i vendosni vetes.

Garanci: 1 vit

Pajisje Fitnesi Top Shop Orbitrek Elite
36,990 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Largoni kilogramët e tepërt dhe mbani trupin në formë të përkryer, duke u kujdesur jo vetëm për muskujt, por edhe për kockat dhe sistemin kardiovaskular.

Orbitrek Elite ju ofron stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare, duke imituar lëvizjet natyrore të trupit gjatë ecjes dhe vrapimit. Gjithashtu ju do të mund të përmirësoni ekuilibrin gjatë kohës që ushtroheni.

Është e thjeshtë për të matur progresin: në monitor do të mund të kontrolloni shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën, për ta ditur me saktësi kur arrihet norma që i vendosni vetes.

Garanci: 1 vit

Më shumë
Detajet e produktit

Orbitrek Elite

Do t’ju ndihmojë të keni trupin që keni ëndërruar, duke ju ofruar një sërë dobish të rëndësishme:

 • Orbotrek Elite vë në lëvizje si pjesën e poshtme të trupit, ashtu edhe të sipërmen, me anë të funksionit të dorezave.
 • Orbitrek Elite ju ofron stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare, duke imituar lëvizjet natyrore të trupit gjatë ecjes dhe vrapimit. Gjithashtu ju do të mund të përmirësoni ekuilibrin gjatë kohës që ushtroheni.
 • Është e thjeshtë për të matur progresin: në monitor do të mund të kontrolloni shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën, për ta ditur me saktësi kur arrihet norma që i vendosni vetes.
 • Zë më pak se 0.5 m2 vend mbi dysheme, me përmasa 94 dhe 52 cm. Gjithashtu mund të çmontohet për transportim më të thjeshtë.

Shtojini porosisë suaj edhe Orbitrek Elite, për të patur një trup të bukur dhe të shëndetshëm. Orbitrek Elite i vë në lëvizje të gjithë muskujt kryesorë të trupit, si në pjesën e sipërme të tij, ashtu edhe në pjesën e poshtme. Ushtrimet imitojnë lëvizjet natyrore të trupit, duke i dhënë edhe sistemit kardiovaskular një stërvitje të shëndetshme.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Ju ndihmon të eleminoni peshën e tepërt
 • Zgjat dhe tonifikon muskujt
 • E vë të gjithë trupin në lëvizje
 • Ka rezistencë të modifikueshme
 • Ka një monitor që ju jep informacion për shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën
 • Zë më pak se 0.5 m2 mbi dysheme
 • Garanci 1-vjeçare

Me Orbitrek Elite ju do të keni shumë shpejt trupin që keni ëndërruar, për vetëm 20 minuta në ditë dhe vetëm tri ditë në javë. Orbitrek Elite i vë në lëvizje njëherësh të gjitha grupet e mëdha të muskujve të trupit, çka është mënyra më e efektshme për djegien e kalorive në një kohë të shkurtër.

Funksionet e Orbitrek Elite përqendrohen te muskujt, pa i dëmtuar gjunjët dhe nyjet e kockave. Gjithashtu, duke vepruar me parimin e nxitjes së lëvizjeve natyrore të trupit, Orbitrek Elite i jep trupit një stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare.

 

Rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata që duan një shumëllojshmëri ushtrimesh
 • Për të gjithëata që duan të kursejnë kohe dhe para
 • Për të gjithë ata që duan të stërviten në ambjentet e shtëpisë
Të dhëna teknike
Disku rrotullues 4,8 kg
Pesha 30 kg
Pesha maksimale e përdoruesit 125 kg
Trego Funksionet Distanca, Kaloritë, Koha, Shpejtësia

Vlerësimet e klientëve (10 Vlerësime)

4,6

13 Vlerësime

1-10 nga 13

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ilir orbitreku

www.delimano.al

Me e mira , me e lira
Kam afersisht 10 vite qe e perdor kete pajisje dhe ne keto 5 vitet e fundit pas tre By-pas-eve, dhe mund te them se me ka bere me gjithe kuptimin e fjales, NJERI. I gjalle nga mengjesi ne mbremje, me peshe perfekte dhe me te gjitha parametrat normale te nje njeriu qe ben jete aktive. Orbittrek-u eshte shplodhja ime. Me 20 minuta stervitje qe ne mengjes, pas nje gote uji me pak limon ,esell dhe gjithe dita kalon e mbushur plot me humor dhe energji, fale kesaj pajisjeje te thjeshte e te lire per buxhetet shqiptare.

Inelda

www.delimano.al

Inelda, pyet?
Pershendetje, duke pare komentet super pozitive. Do isha e interesuar te dija mud ti perdor kuponat e Club *, per te blere kete produkt?

ilir gjorgo

www.delimano.al

Shpetimi im...
Kam mbi 7 vjet qe e perdorperdor Orbitrekun dhe jam mese i kenaqur por problemi im tani eshte se kam nevoje per pjese kembimi te konsumuara si p.sh. komplet grupi i mesit tek pedalet qe ka nevoje per ti nderruar pjeset konike ku levizin sacmet e kushinetes rexhispinterexhispinte. Ku mund te gjej te tilla pjese per ti nderruar?

toni tr

www.delimano.al

ton tr
Me pelqen dhe interesohem ta blej nje te tille por cmimi qenka pak si shume I kripur

geri

www.delimano.al

produkt shum i mir
kjo oferta deri kur vlen

Pseudonim

www.delimano.al

Teper i Shtrenjte
eshte produkt i mire dhe e kam perdorur shpesh ne palester , por cmimi me te cilin keni vendosur ta ofroni eshte me teper se 2,5 fishi me te cilin gjendet jashte shqiperise. PAk te thuash i paarsyeshem

tirane

www.delimano.al

cmimi i larte
E kam perdorur prej muajsh ne palester por cmimi eshte teper per ta patur edhe ne shtepi. Si produkt me duke shume i mire.

IRENA

www.delimano.al

shume i mire
E ka nje shoqa ime dhe eshte shume e kenaqur, do ta blija edhe une nese do kisha nje oferte ne cmim.

Nada

www.delimano.al

Mona : eshte e mrekullueshme
duke e ushtruar cdo dite kame renen ne peshe dhe tonifikuar muskujt ,per mendimin tim eshte dhe me e mire se pista e vrapit .nese do kishte ndonje ofete ne cmim do te blija dhe nje tjeter

JONA

www.delimano.al

:)
Eshte nje produkt fantastik me ka ndihmuar te humbas peshe dhe te tonifikohem . Qekur e kam perdorur jam zvogeluar dy masa . ja kam keshilluar te gjith mikeshave te mia :)