Nuk keni produkte në shportë

Provo

Batanije për piknik Top Shop Seaberg

Photo
Video

Batanija për piknik Seaberg në anën e sipërme është e përbërë nga material i butë ndërsa në anën e poshtme është e përbërë nga materiali PVC që është i papërshkrueshëm nga uji duke e mbrojtur batanijen nga lagështira dhe njollosja. Batanija hapet lehtë dhe kur paloset ka një dorezë e cila ndihmon për ruajtjen dhe traspotueshmërinë e lehtë.

  • Ngjyrë kafe.
  • Lahet me dorë.
  • E papërshkrueshme nga uji.

 

Batanije për piknik Top Shop Seaberg
3.490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Batanija për piknik Seaberg në anën e sipërme është e përbërë nga material i butë ndërsa në anën e poshtme është e përbërë nga materiali PVC që është i papërshkrueshëm nga uji duke e mbrojtur batanijen nga lagështira dhe njollosja. Batanija hapet lehtë dhe kur paloset ka një dorezë e cila ndihmon për ruajtjen dhe traspotueshmërinë e lehtë.

  • Ngjyrë kafe.
  • Lahet me dorë.
  • E papërshkrueshme nga uji.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Batanija për piknik Seaberg në ngjyrën kaf, në anën e sipërme është e përbërë nga material i butë ndërsa në anën e poshtme është e përbërë nga materiali PVC që është i papërshkrueshëm nga uji duke e mbrojtur batanijen nga lagështira dhe njollosja.

Batanija hapet lehtë dhe kur paloset ka një dorezë e cila ndihmon për ruajtjen dhe traspotueshmërinë e lehtë. Kjo e bën atë ideale për piknik, plazh, liqen, kampe, ngjarje sportive, koncerte etj. Ajo mund të përdoret për t'ju mbajtur ju të thatë nqs ndodh një stuhi shiu e paparashikueshme gjatë piknikut tuaj. 

Batanija e piknikut mund të lahet.

E disponueshme në ngjyrën: kafe

SEABERG PICNIC BLANKET

Të dhëna teknike
lahet lahet me dorë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star