Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ura Top Shop Magic Tracks

Photo
Video
-40%
A jeni gati për një garë të vërtete? Aksesore për lojen me zbavitëse magic track, urë lidhëse për të bëre edhe më terheqëse lojën. Lidheni pistën me urën dhe shikoni sesi makinat do të kalojë mbi të.
Ura Top Shop Magic Tracks

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 1,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë
A jeni gati për një garë të vërtete? Aksesore për lojen me zbavitëse magic track, urë lidhëse për të bëre edhe më terheqëse lojën. Lidheni pistën me urën dhe shikoni sesi makinat do të kalojë mbi të.
Më shumë
Detajet e produktit

Jeni gati për garë?

A jeni gati për një garë të vërtete? Aksesore për lojen me zbavitëse magic track, urë lidhëse për të bëre edhe më terheqëse lojën. Lidheni pistën me urën dhe shikoni sesi makinat do të kalojë mbi të.

Ftoni miqtë tuaj për një garë

Shikoni se si makinat do të garojnë në pistë, garoni dhe përplasini për të parë një boom spektakolar! Secila nga makinat ka 5 drita LED të cilat i japin dritë pistës gjatë garës. Kënaqësi e vertetë për fëmijë të çdo moshë!

Aksesore shtesë të disponueshëm për ju!

Të dhëna teknike
Përmasat 28,00 x 8,80 x 17,00 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star