Nuk keni produkte në shportë

Provo

Devijues Rruge Top Shop Magic Tracks

Photo
Video

Bëjeni garën edhe më argëtuese me aksesorin shtesë devijues rruge. Zgjidhni drejtimin që dëshironi të marrë makina juaj dhe lidhni devijuesin në të treja anët e saj me pistën e garës.

Devijues Rruge Top Shop Magic Tracks
1.990 Lekë
Na telefono në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Bëjeni garën edhe më argëtuese me aksesorin shtesë devijues rruge. Zgjidhni drejtimin që dëshironi të marrë makina juaj dhe lidhni devijuesin në të treja anët e saj me pistën e garës.

Më shumë
Detajet e produktit

Parandaloni përplasjen në momentin e fundit

Shtojini më shumë kënaqësi lojës me aksesorin devijues Magic Tracks. Lidhni të trë anët e tij me pistën, vendosni shiritin gri në anën e rrugës që dëshironi dhe shikoni sesi makina do të shtyje atë. Me devijuesin e rrugës, ju mund të zgjidhni nësë makina do të shkojë në anën e majtë apo të djathtë, kështu nuk keni pse të përsërisni sërisht të njëjtën rrugë.

Zhvilloni imagjinatën e fëmijëve tuaj

Magjia ndodh në momentin që fiken dritat. Pjesët e pistës Magic Tracks janë me material plastik i cili është shumë cilësor dhe që ndriçon në errësirë. Lëreni në dritë për pak orë, fikni dritën dhe filloni garën.

Aksesore shtesë të disponueshëm për ju!

 • Pista, Makinat dhe Muret Magic Tracks

  Garoni dhe luani me makinat dhe pisten Magic Tracks e cila ndriçon në errësirë. Ajo ka 2 makina dhe 14 aksesorë.

  Kliko këtu

 • Ashensori

  Shikoni sesi makina mund të kalojë nga njera anë në tjetrën, ngrihet lart dhe ulët në anën tjetër.

  Kliko këtu

 • Disk Rrotullues

  Ktheni sërisht makinën në garë. Ajo automatikisht rrotullon me 180° dhe kthen serisht makine ne piste.

  Kliko këtu

 • Ura

  Shtoji më shumë argëtim lojës me aksesorët e ndryshëm. Ura e cila i bashkëngjitet pistës së garës për ta bërë edhe më argetuese.

  Kliko këtu

Informacione Shtesë

Informacione Shtese

 • Aksesorë për Magic Track, Devijues Rruge
 • Përmasa e produktit: gjatësia 15 cm, lartësia 3 cm
Të dhëna teknike
Përmasat length 15 cm, height 3 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star