Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kariko trupin

Kariko trupin
Muaji i Gjumit Dormeo me ulje deri në 50%.

Muaji i Gjumit Dormeo me ulje deri në 50%.

-50%

Tenda e ëndrrave Dream Tents

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Tenda e ëndrrave do të krijojë një ambjent magjik për fëmijën tuaj. Ajo hapet menjëherë, ka një dritë personale për lexim, 2 doreza dhe është shumë e thjeshtë për tu vendosur. E përshtatshme për krevat tek.

Tenda e ëndrrave Dream Tents

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 690 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tenda e ëndrrave do të krijojë një ambjent magjik për fëmijën tuaj. Ajo hapet menjëherë, ka një dritë personale për lexim, 2 doreza dhe është shumë e thjeshtë për tu vendosur. E përshtatshme për krevat tek.

Më shumë
Detajet e produktit

Tenda e ëndrrave – Vendi magjik për femijët

Është shumë e rendësishme për femijët të kenë një vend ku ata mund të përmbushin fantazitë e tyre. Shëndrro dhomën e femijës tuaj në një vend magjik me tendën Dream, një tendë argëtuese që do t’i krijoj fëmijëve tuaj botën e tyre personale gjatë natës.

Është e lehtë të vendoset, vendoset në pak sekonda. Kur nuk ju nevojitet thjesht mund ta palosni dhe ta vendosni diku larg.

Është e perbërë nga materiale me cilësi të lartë. Janë shumë të qëndrueshme dhe i rezistojnë kohës. Pastrohet lehtë vetëm me një leckë.

 • Mund të vendoset dhe hiqet brenda pak sekondave
 • E përbërë nga materiale të cilësisë së lartë
 • Mund të vendoset në të gjitha llojet e krevatëve madje edhe tek ata me kate
 • Përmban një dritë leximi personale
 • Paloset për të kursyer hapësirë
 • E ngrohtë, e qëndrueshme dhe për gjumë të qetë.

Tenda ka edhe dritën për lexim dhe dy mbajtëse plastike, që ju mundësojnë vendosje të lehtë. Mbajtëset janë plastike prandaj mund të përkulen.

E lehtë për tu vendosur

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

E lehtë për tu palosur

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Ambjent perfekte për të lexuar

Ashtu si femijët që dëshirojnë të lexojnë në shtrat, tenda ju siguron një mjedis leximi të përsosur. Tenda Dream vjen me dritën personale të leximit duke i mundësuar femijës tuaj të ketë hapësirën e tij magjike të leximit.

Asnjë prind nuk dëshiron që fëmija i tij/saj të frikësohet nga errësira dhe kjo tendë është e persosur për rehatine qe ofron dhe ju mundëson një gjumë të mirë natën.

E përshtatshme për krevat tek

Tenda Dream përshtatet më së miri për krevat 90x200, në këtë mënyrë fëmija mund të futet brenda. Është e përshtatshme për fëmije, në varësi të moshës së tyre.

Sa më i madh dimensioni i dyshekut, aq më e ultë tenda.

Zgjidhni mes fantazisë Dimërore ose universit Magjik, që do të bëjnë kohën e gjumit argëtim.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Pesha e llampës me bateri 22g
Materiali 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat E palosur: 44.45 x 44.45 x 1.39 cm; E hapur: 228 x 82 cm

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Anja

www.dormeo.al

produkt shume i mire
Eshte me te vertet fantastike. Vajza ime tashme shkon me e lumtur ne shtrat :) :)

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia