ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tapet Lana Garden

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110048082 SKU: 110048082
Photo
Video
-50%

Ky tapet 100x150 cm është ambienti perfekt për aventura, me një motiv shumëngjyrësh për të ndezur imagjinatat e reja. Shtoni këtë tapet në dhomën e gjumit ose në dhomën e lojës së femijëve për të siguruar një sipërfaqe të butë, të sigurt dhe të rehatshme ku ata janë të lirë të eksplorojnë dhe argëtohen. E përbërë nga materiale të sigurta për fëmijë dhe e përmirësuar me material memory.

Tapet Lana Garden

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Ky tapet 100x150 cm është ambienti perfekt për aventura, me një motiv shumëngjyrësh për të ndezur imagjinatat e reja. Shtoni këtë tapet në dhomën e gjumit ose në dhomën e lojës së femijëve për të siguruar një sipërfaqe të butë, të sigurt dhe të rehatshme ku ata janë të lirë të eksplorojnë dhe argëtohen. E përbërë nga materiale të sigurta për fëmijë dhe e përmirësuar me material memory.

Më shumë
Detajet e produktit

Një vend i sigurtë për lojë dhe aventurë

Krijojini fëmijës tuaj një zone të rehatshme, të sigurt dhe të pastër me këtë tapet fantastik. Dekoruar me motivin e një kopshti tërheqës, ky tapet i butë, 2 cm i trashë, ofron një zonë të dedikuar për bebet dhe fëmijët e vegjël për t'u çlodhur, zvarritur, mësuar si të ecin dhe të luajnë, ose thjesht të bëjnë një sy gjumë, në çdo kohë.

Plot ngjyra dhe argetim

Tapeti ka dizajnin e një kopshti me lule, gjethe dhe flutura, me ngjyra të ndritshme për t'i mbajtur kohën e lojës të freskëta dhe emocionuese. Përdorni modelet për të ndihmuar fëmijën tuaj të mësojë. Sa flutura blu ka?

Dormeo Lana Garden Carpet

Loja është më shumë se një kohë e mirë

Të luash nuk është vetëm argëtim. Është si fëmijët mësojnë dhe zhvillojnë aftësitë e tyre mendore dhe fizike, duke bashkëvepruar me botën dhe imagjinatat e tyre në një mënyrë krijuese. Lojë e mirë nuk është vetëm një kohë ideale për t'u lidhur me fëmijën tuaj, por gjithashtu mund t'i ndihmojë ata të zhvillojnë empatinë, imagjinatën, bashkëpunimin, besimin, zgjidhjen e problemeve dhe fleksibilitetin. Nxirrni këtë tapetë të bukur për lojëra në shtëpi, në park ose në udhëtime, dhe fëmija juaj gjithmonë do ta dijë se është koha të argëtohet.

Dormeo Lana Garden Carpet

Shumë i butë

Tapeti ka një shtresë 2 cm memori për më shumë mbështetje dhe butësi. Materiali memori merr formë bazuar në temperaturën dhe presionin, duke i dhënë rehati maksimale fëmijës tuaj kur ai është duke luajtur, duke fjetur ose duke dëgjuar një histori.

Dormeo Lana Garden Carpet

Mbrojtje nga rënia dhe rrëshqitjet

Edhe nëse gjatë lojës fëmija mund të rrezohet ai nuk do të vritet pasi ky tapet është shumë i butë. Pjesa e poshtme ka një shtresë kundër rrëshqitjes e pershtatshme në të gjitha dyshemetë e sheshta, duke e mbajtur tapetin të sigurt dhe per me teper duke rritur sigurinë për fëmijën tuaj.

Lahet në temperaturë të ulët

Lahet në 30 °C, ju mund ta pastroni shpejt dhe me lehtësi tapetin nëse ka ndonjë derdhje ose aksidente gjatë lojës, duke e mbajtur zonën të pastër dhe të sigurt.

Dormeo Lana Garden Carpet

Merrni kohën e lojës kudo

Me përmasë 150x100 cm tapeti është mjaft kompakte për tu paketuar dhe marre me vete kudo, por mjaft e madhe për t’i dhënë fëmijës tuaj mjaft hapësirë për të eksploruar dhe argëtuar. Kudo që shkon fëmija juaj, ata gjithmonë mund të kenë një ndjenjë të shtëpisë.

Pjesë e një game të re për fëmijë

Tapeti i lojërave është pjesë e koleksionit tonë të ri kushtuar sigurimit të ambientit më të mirë të gjumit për fëmijë, kjo game ka një shumëllojshmëri produktesh për fëmije.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Grow
Materiali 100% polyester, material memory
Programi Dormeo Fëmijët
Përmasat 100x150cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star