ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tapeti Asana

100 100 2
SKU: 99-1000036925
Photo
Video
-50%

Tapet i butë & i rehatshëm perfekt për ambjentin e ndenjes apo dhomën e fëmijëve. Material memori në brëndësi & pellush i butë në sipërfaqe sigurojnë butësi në çdo hap që ju hidhni. Tapeti në pjesën e poshtme ka një shtresë e cila nuk lejon rrëshkitjen, i përshtatshëm për çdo lloj sipërfaqe. I disponueshëm në 4 ngjyra. Përmasë 100x150cm dhe 130x170cm. Hipoalergjik lahet me 30°C.

Tapeti Asana

Çmimi: Nga 6,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 3,495 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Tapet i butë & i rehatshëm perfekt për ambjentin e ndenjes apo dhomën e fëmijëve. Material memori në brëndësi & pellush i butë në sipërfaqe sigurojnë butësi në çdo hap që ju hidhni. Tapeti në pjesën e poshtme ka një shtresë e cila nuk lejon rrëshkitjen, i përshtatshëm për çdo lloj sipërfaqe. I disponueshëm në 4 ngjyra. Përmasë 100x150cm dhe 130x170cm. Hipoalergjik lahet me 30°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini butësi çdo hapi që ju hidhni

Hidhni hapat e para pasi zgjoheni nga gjumi në tapetin Dormeo Asana i cili do t'ju falë butësi shputave të këmbëve. Me material memory, i butë, i rehatshëm dhe me një shtresë të poshtme e cila nuk e rrëshket, do ti shtojë bukurinë dhomës tuaj.Tapeti Dormeo Asana është shumë i butë dhe i përshtatshëm për çdo ambjent falë ngjyrave tërheqëse. Shtresa memory 2 cm do ti shtojë butësinë çdo hapi që ju hidhni dhe do të përkëdhelë butësisht shputat tuaja. Për komfot maksimal shtresa memory bën të mundur shpërndarjen e peshës dhe presionit në të gjithë sipërfaqen.

Ky tapet është prodhuar për tu përshtatur me të gjitha llojet e sipërfaqeve. Vendoseni tapetin Asana afër krevatit, divanit, pranë televizorit, në dhomën e ndenjes, në dhomën e fëmijeve ose në korridorin e shtëpisë tuaj dhe dyshemeje juaj do të kthehet në një ambjent të ngrohtë dhe të butë i cili do t'ju bëjë të shijoni çdo hap që ju hidhni.

Avantazhet:

 • ndjesi shumë e butë dhe e rehatshme në këmbët tuaja
 • shtresë memory 2 cm e cila përshtatet me këmbët
 • ngjyra tërheqëse dhe të kombinueshme me çdo ambjent
 • e përshtatshme për çdo dhomë në shtëpinë tuaj
 • material i cili nuk rrëshket për më shumë siguri dhe qëndrueshmëri
 • e përshtatshme për të gjitha llojet e dyshemeve
 • e disponueshme në 4 ngjyra tërheqëse: rozë, blu, gri dhe kafe
 • e disponueshme në 2 përmasa

DORMEO ASANA CARPET MF

Informacione Shtesë

I përshtatshëm për

 • Personat që dëshirojnë më shumë rehati në jetën e tyre
 • Dhomat e gjumitGreat pick for every bedroom
 • Personat e moshuar
 • Fëmijë do e dashurojnë atë
 • Personat që vuajnë nga alergjia e pluhurave
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Living
Materiali material memory, polistër
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 100x150; 130x170 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve (2 Vlerësime)

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ola

www.delimano.al

Super
I rehatshem,shum i bukur edhe klasik,zgjedhja me e mire :)

Ilda

www.delimano.al

I rehatshem
Kur shkel mbi te,te jep nji kenaqesi butesie qe sdo doje ta coje me.