ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tapet Home 50x100cm

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000072991
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-67%

Tapeti Dormeo është perfekt për shtëpinë tuaj, me një material i cili është shumë rezistent edhe ndaj njollave, mbi të gjitha ky tapet ka një shtresë memory e cila siguron rehati, mbështetje, freski dhe butësi për këmbët.

  • 2 ngjyra - bezhë dhe gri
  • Përmasë 50x100 cm
  • material memory
Tapet Home 50x100cm

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 1,500 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Tapeti Dormeo është perfekt për shtëpinë tuaj, me një material i cili është shumë rezistent edhe ndaj njollave, mbi të gjitha ky tapet ka një shtresë memory e cila siguron rehati, mbështetje, freski dhe butësi për këmbët.

  • 2 ngjyra - bezhë dhe gri
  • Përmasë 50x100 cm
  • material memory
Më shumë
Detajet e produktit

Rehati, mbështetje dhe siguri

Tapeti Dormeo është perfekt për shtëpinë tuaj, me një material i cili është shumë rezistent edhe ndaj njollave, mbi të gjitha ky tapet ka një shtresë memory e cila siguron rehati, mbështetje, freski dhe butësi për këmbët. Në pjesën e poshtme të tij ai ka një material gome e cila nuk e lejon të rrëshkasë, duke e bërë të përshtatshëm për çdo lloj sipërfaqe në shtepi.

Ideale për kuzhinën

Tapeti Dormeo me një sipërfaqe e cila ngjason me lëkurën është shumë i lehtë për tu pastruar, kështu është zgjidhja ideale për kuzhinë. Ky tapet do tju dhurojë butësi dhe rehati për shputat e këmbëve. Ai është i disponueshëm në dy ngjyra elegante (bezhë dhe gri) të cilat kombinohen lehtësisht me çdo mobilje. 

DORMEO HOME CARPET

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Living
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 51x101,5 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star