ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk memosan Klasik

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110019522 SKU: 110019522
Photo
Video

Jastëk Dormeo memosan klasik 50x70cm, dizenjuar në formë klasike dhe për tu përshtatur më së miri me kontruret e kokës dhe qafës. I përshtatshëm për çdo pozicion gjumi me shpinë, me bark ose anash. Përmasa 50x70cm.

Jastëk memosan Klasik
4,490 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëk Dormeo memosan klasik 50x70cm, dizenjuar në formë klasike dhe për tu përshtatur më së miri me kontruret e kokës dhe qafës. I përshtatshëm për çdo pozicion gjumi me shpinë, me bark ose anash. Përmasa 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk Dormeo memosan klasik 50x70cm, dizenjuar në formë klasike dhe për tu përshtatur më së miri me kontruret e kokës dhe qafës. Me material memori viscoelastik përshtatet në mënyrë optimale, duke ofruar relaksim dhe rehati për qafën, shpinën dhe kokën. Grimcat e materialit memori janë të mbështjella nga një këllëf i brëndshëm i cili është me zinxhir. Në këtë mënyrë ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut tuaj.

Materiali memori përshtatet në mënyrë perfekte me kokën dhe ndihmon në eleminimin e dhimbjeve të qafës duke ofruar mbështetjen më të mirë për shpinën, e një gjumë të rehatshëm e të shëndetshëm gjatë gjithë natës. Jastëku merr formën e kokës dhe ju do të keni një ambjent gjumi të personalizuar. Ai i përshtatet pozicionit, temperaturës dhe përshtatet me konturet e kokës. Ky jastëk do t'ju ofrojë një ambjent gjumi të thatë e të freskët, e sigurisht është anti bakterial.

Material AirX System

Materiali AirX System në pjesët anësore të këllëfit të jastëkut ben të mundur qarkullimin e ajrit duke ju ofruar gjithëmonë një ambjent gjumi të thatë e të freskët.

Trajtuar me CleanEffect®

Për më shumë mbrojtje, ky jastëk gjithashtu është i trajtuar me CleanEffect®, që ofron mbrojtje nga bakteriet, pluhurat dhe aromat e pakëndshme, duke ju ofruar një ambjent gjumi të pastër e të freskët.

Këllëfi i jastëku dormeo memosan klasik, është me material 100% pambuk.

Këllëfi mund të hiqet dhe mund të lahet edhe në lavatriçe.

Jastëku dormeo memosan klasik është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit: me shpinë, anash ose me bark.

Përmasa e jastëkut: 50x70cm

Informacione Shtesë

Materiali:

  • Këllëfi: 100% pambuk
  • Mbushja e këllëfit: 100% poliester (mikrofibra te avancuara wellsleep®)
  • Pjesët anësore të këllëfit: 100% poliester (AirX System)
  • Këllëfi i brëndshëm: 100% polipropilene
  • Mbushja e jastëkut: sfungjer viscoelastic poliuretane (grimca memori)
Të dhëna teknike
Bërthama viscoelastic polyurethane foam (memory foam flocks)
Forma e jastëkut Klasik
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa Cover fabric: 100% cotton, Cover filling: 100% polyester (wellsleep® advanced micro fibres), cca. 200 gsm; Cover sides fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover: 100% polypropylene
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 60 °c

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star