Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Set Jorgan dhe Jastëk Sleep Inspiration

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Seti sleep inspiration jorgan dhe jastëk, shumë i butë dhe me ngjyrë të këndshme. Me material 100% hipoalergjik Wellsleep® mikrofibra të avancuara për me shumë ajrosje dhe volum. Jorgani është i ngrohtë dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku me përmasë klasike është ideal për çdo poziconi fjetje. Seti tek në përmasë 140x200cm dhe jastëku 50x70cm.

Set Jorgan dhe Jastëk Sleep Inspiration
9,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti sleep inspiration jorgan dhe jastëk, shumë i butë dhe me ngjyrë të këndshme. Me material 100% hipoalergjik Wellsleep® mikrofibra të avancuara për me shumë ajrosje dhe volum. Jorgani është i ngrohtë dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku me përmasë klasike është ideal për çdo poziconi fjetje. Seti tek në përmasë 140x200cm dhe jastëku 50x70cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Set i ngrohtë jorgan dhe jastëk

Rehati dhe ngrohtësi me setin Sleep inspiration jorgan dhe jastëk. Jorgani dhe jastëku janë të mbushura me material mikrofibër të avancuar Wellsleep® hipoalergjike, të cilat sigurojnë vetëajrosje dhe butësi gjatë gjithë natës. Përjetoni një eksperiencë gjumi të paharrueshme dhe të rehatshme çdo natë.

Jorgan i butë

Me material 100% me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për të krijuar një mbushje jashtëzakonisht të lehtë dhe të butë, por garanton qarkullimin e përsosur të ajrit.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® do t'ju ofrojë një ndjesi super të butë. I përshtatshëm edhe për personat me lëkurë të ndjeshme ose alergji, pasi jorgani është hipoalergjik dhe shumë i butë në prekje.

Jastëku i pershtatshem per cdo pozicion fjetje

Jastëku është në formë klasike dhe i përshtatshëm për cdo pozicion gjumi: me shpinë, anash ose me bark. Dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përdorur në të dyja anët, njëra anë e qepur në forma katrore 3D për të ofruar ndjesinë e një masazhimi të lehtë. Dhe ana tjetër e jastëkut e cila është shumë e butë për të ofruar butësi dhe një ambjent të pastër e higjenik gjumi. Rehati, mbështetje dhe ajrosje maksimale të gjitha në një jastëk të vetëm.

Lehtësi në mirëmbajtje

Seti mund të lahet me 40°C. Për të parandaluar ngjeshjen shkundeni mirë jorganin dhe jastëkun pas larjes dhe gjatë tharjes. Sigurohuni që të thahet plotësisht.

Seti është i pershtatshem për:

  • Personat të cilët djerësinë gjatë gjumit
  • Personat që vuajnë nga alergjia
  • Personat të cilët duan të flenë rehat
  • Personat që dëshirojnë jorgan dhe jastëk të butë dhe të ngrohtë
  • Jastëku i përshtashëm për cdo pozicion gjumi
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia