Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Shtrese antialergjike

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Shtresë mbrojtëse anti-alergjike mbron shëndetin tuaj nga alergjenët dhe pluhurat për higjene dhe mbrojtjet maksimale.Shtoni jetëgjatësinë e dyshekut tuaj dhe në të njëjtën kohë mbrojeni atë nga papastërtitë.

Shtrese antialergjike

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtresë mbrojtëse anti-alergjike mbron shëndetin tuaj nga alergjenët dhe pluhurat për higjene dhe mbrojtjet maksimale.Shtoni jetëgjatësinë e dyshekut tuaj dhe në të njëjtën kohë mbrojeni atë nga papastërtitë.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjedhje e përkryer për ata që vuajnë nga alergjitë

Shtresa mbrojtëse anti-alergjike është një zgjedhje elegante për të gjithë ata që dëshirojnë ti mbrojnë dyshekët e tyre nga papastertite dhe në të njëjtën kohë të kujdesen për shëndetin e tyre.

Mbron shëndetin tuaj

Shtresa mbrojtese anti-alergjike e dyshekut është e përshtatshme për ata që vuajnë nga:

  • Alergjia
  • Astma

Zgjatë kohën e përdorimit të dyshekut tuaj

Shtresa mbrojtëse antialergjike mbron dyshekun tuaj ndaj lagështisë, papastertise, akarieneve dhe alergjenëve në përgjithësi.

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

  • Shton jetëgjatësinë e dyshekut
  • E mbron nga papastërtitë dhe alergenët
  • E pershtatshme per krevatet e bebeve
  • Rekomandohet për personat me asëm dhe alergji
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star