Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtresë masazhuese

Photo
Video

Shtresë masazhuese e cila është fleksibël dhe mund të përdoret në sipërfaqe të ndryshme si dyshek, divan apo karrige. Ofron masazhim të të gjithë trupit, stimulon qarkullimin e gjakut dhe redukton lodhjen dhe stresin. 5 programe masazhimi dhe 3 nivele. E lehtë dhe kompakte, prodhuar me material të butë dhe shumë cilësor dhe me dorezë për më shumë lehtësi në transport.

Shtresë masazhuese
11,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtresë masazhuese e cila është fleksibël dhe mund të përdoret në sipërfaqe të ndryshme si dyshek, divan apo karrige. Ofron masazhim të të gjithë trupit, stimulon qarkullimin e gjakut dhe redukton lodhjen dhe stresin. 5 programe masazhimi dhe 3 nivele. E lehtë dhe kompakte, prodhuar me material të butë dhe shumë cilësor dhe me dorezë për më shumë lehtësi në transport.

Më shumë
Detajet e produktit

Masazh relaksuese në çdo moment

Nëse dëshironi të përjetoni një masazh relaksuese nga koka tek këmbët, por nuk keni kohë ose nuk dëshironi të shpenzoni para në qendrat e masazhit, atëherë kjo është zgjidhja e duhur për ju. Ju do të përfitoni një super masazh sa herë të dëshironi, në të gjithë trupin. Ky masazhues do të qetësojë dhe relaksoj muskujt e të gjithë trupit dhe për më tepër ju mund ta përdorni kudo që të ndodheni në shtëpi apo në zyrë. Thjeshte vendoseni mire në karrige dhe shijoni masazhimin relaksuese, ose vendoseni mbi dyshek për një masazh të të gjithë trupit nga koka tek këmbët.

Dormeo Relaxation Mattress Pad

Masazh perfekt për të gjithë trupin

Ndryshe nga shumë shtresa të tjera masazhuese të cilat janë të fokusuara vetëm në pjesë specifike të trupit, kjo shtresë siguron masazhim dhe relaksim të të gjithë trupit. Dizenjuar në mënyrë të veçantë për të targetuar pothuajse çdo pjesë të trupit. Nuk do t'ju duhet me të shkoni në qëndra masazhi me këtë super masazhues që është për çdo pjesë të trupit.

Ky masazhues ka edhe një pult me anë të cilit ju mund të komandoni shpejtësinë, intensitetin dhe programet e masazhit. Ju mund të zgjidhni një nga 5 programet e paracaktuara dhe 3 shpejtësi të ndryshme. Tani mund të shtriheni dhe të shijoni masazhin relaksues.

Lehtësi ne transport

Ju mund të merrni masazhuesin me vete në punë, kur shkoni me pushime apo mund ta përdorni atë në shtëpi. E lehtë në peshë, praktike dhe mund të merret me vete kudo që ju shkoni dhe keni nevojë për një masazh. Pasi të keni përfunduar masazhin, thjeshte paloseni dhe sigurojeni me dorezat e llastikut, është kaq e thjeshtë.

Dormeo Relaxation Mattress Pad

Pse do të dashuroheni me shtresën masazhuese Dormeo?

 • Siguron një masazh relaksues të të gjithë trupit
 • Qetëson dhimbjet e mesit, stimulon qarkullimin e gjakut dhe redukton lodhjen dhe stresin
 • Mund të përdoret kudo që ju dëshironi: një masazh në shtrat, kolltuk, divan apo karrige.
 • Me pult për të ndryshuar me lehtësi programet e masazhimit.
 • 5 programe masazhimi me 3 nivele për tu përshtatur sipas dëshirës tuaj(i ulët, mesatar, i lartë)
 • Lehtësi në palosje dhe lehtësi për tu marrë edhe me vete
 • Ideale për përdorim të përditshëm
 • Me material shumë të butë dhe 3.5 cm sfungjer për më shumë rehati gjatë masazhimit
 • Xhep praktik për të vendosur pultin
Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Gjërësia: 55 cm
 • Gjatësia: 170 cm
 • Lartësi: 3,5 cm
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star