Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë divani me një jastëk Relax Sofa

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000045106
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Dizenjuar në mënyrë speciale për tu përshtatur me çdo kolltuk apo karrige dhe për t'ju dhuruar rehati në çdo moment. Materiale cilësore dhe të përshtatshme për çdo sezon. E disponueshme në 3 ngjyra.

Shtresë divani me një jastëk Relax Sofa
9,990 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Dizenjuar në mënyrë speciale për tu përshtatur me çdo kolltuk apo karrige dhe për t'ju dhuruar rehati në çdo moment. Materiale cilësore dhe të përshtatshme për çdo sezon. E disponueshme në 3 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini rehatinë kolltukut tuaj

Pas një dite të gjatë e të lodhshme nuk ka asgjë më relaksuese se të shplodhesh në dhomën e ndenjes në rehatinë dhe komfortin që ju dhuron shtresa e kolltukut Dormeo. Jashtëzakonisht e butë, shtresa e kolltukut është dizenjuar në mënyrë të veçantë për të dhuruar sa më shumë rehati dhe komoditet në dhomën tuaj të ndenjes.

Ideale për netët e verës

Shtresa e kolltukut është e prodhuar me materiale cilësore dhe të lehta të cilat do t'ju dhurojnë ndjesinë e freskisë edhe gjatë netëve të nxehta të verës. Ajo ruan rehatinë dhe butesinë dhe në të njëjtën kohë përshtatet me temperaturën e trupit.

E përshtatshme në mënyrë të veçantë për personat alergjik

Shtresa është ideale për të gjithë ata persona të cilet vuajnë nga alergjitë apo të gjithë atë që dëshirojnë të mbrojnë kolltuqet dhe të kenë një ambjent sa më higjenik. Mbulesa e shtresës mund të hiqet dhe mund të lahet edhe në lavatriçe.

Shtojini stil dhe ngjyra ambjentit tuaj të ndenjes

Zgjidhni ndërmjet 3 ngjyrave moderne dhe tërheqëse dhe zbuloni se cila i përshtatet më së miri ambjentit tuaj, sespe stili i shtëpisë tuaj reflekton në ndjenjat tuaj. Shtresa relaksuese e kolltukut është e disponueshme në tre ngjyra e kuqe, bezhë dhe gri.

Informacione Shtesë
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star