Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë Hero 3+1

100 100 7
SKU: 99-1000077050
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Shtresë dysheku me lartësi 4.5cm dhe 3 zona komforti për të siguruar mbështetje dhe rehati maksimale. Trajtuar me Re-vitalize e cila ndihmon në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në relaksim. Mbulesë e cila mund të hiqet dhe lahet në 40°C. 

Shtresë Hero 3+1

Çmimi: 14,990 Lekë


Oferta: 1,499 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtresë dysheku me lartësi 4.5cm dhe 3 zona komforti për të siguruar mbështetje dhe rehati maksimale. Trajtuar me Re-vitalize e cila ndihmon në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në relaksim. Mbulesë e cila mund të hiqet dhe lahet në 40°C. 

Më shumë
Detajet e produktit

Pse kjo shtresë është perfekte për ju

Gjumi i mirë është vendimtar për një shëndet të mirë. Ne nuk duam t'ju sigurojmë vetëm gjumë të mirë, por super gjumë. Kështu i kemi dhënë kësaj shtrese një superfuqi. Ajo siguron rigjenerim dhe gjumë të thellë. Lejon njerëzit të flenë si heronj dhe të zgjohen të shplodhur e të pregatitur për një ditë të re.

 • Siguron rehati, përshtatshmëri, më shume ajërosje, shpërndarje e njëjtë e peshës trupore dhe mbështetje e duhur për shpinën falë materialeve cilësore dhe gjeneratës së re të sfungjerit Ecocell®
 • Tre zona për mbështetje individuale (koka&qafa, fundshpina dhe zona e këmbëve).
 • Trajtuar me Re-vitalize ndihmon në rigjenerimin e trupit dhe ndihmon për një gjumë të mirë e të thellë.
 • Ndjesi masazhimi falë strukturës së tij.
 • Redukton presionin në pikat kyce gjatë gjumit.
 • Trajtuar me CleanEffect® siguron mbrojtje ndaj papastërtive, bakterieve dhe aromave të pakëndshme.
 • Sistem AirX dhe mbulesë e brëndshme e cila siguron ajrosje, për një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë.
 • Material i cili nuk lejon rrëshkitjen dhe siguron që shtresa të mos lëvizë.
 • Mbulese e cila hiqet dhe lahet.
 • Përdoret kudo: në shtëpi (në divan, krevat, mbi dyshek të fortë, mbi dysheme...), në shtëpinë e pushimit, në kamping, në konvikt apo kur keni të ftuar.
 • Kombinohet me të gjitha produktet e koleksionit Hero.

Tre zona

Kjo shtresë është zgjidhja ideale për një gjumë të mirë e të rehatshme. Ka 3 zona:

 • zona e kokës&qafës në forme veze dhe krijon ndjesinë e masazhimit të kokës dhe qafës,
 • zona e shpinës siguron butësi, mbështetje maksimale aty ku duhet me shumë,
 • zona e këmbëve dizenjuar për të ofruar më shumë rehati dhe më shumë ajrosje.

Shikoni shtresën në brëndësi

4,5cm

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

 1. Zona e kokës&qafës

 2. Zona e shpinës

 3. Zona e këmbëve

 4. 3,5 cm Ecocell®

  Siguron rehati, përshtatshmëri, më shume ajërosje, shpërndarje e njëjtë e peshës trupore dhe mbështetje e duhur për shpinën

 5. 1 cm convoluted Ecocell® foam

 6. Mbulese e cila hiqet dhe lahet

  Zinxhir është i pozicionuar në pjesën e poshtme.

 7. Sistem AirX

  Siguron ajrosje, për një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë.

 8. CleanEffect®

  Siguron mbrojtje ndaj papastërtive, bakterieve dhe aromave të pakëndshme.

 9. Material i cili nuk lejon rrëshkitjen

  dhe siguron që shtresa të mos lëvizë.
 10. Dizajn tërheqës

  Shtresa eshte ne ngjyre te bardhe ne pjesen e siperme, dhe perreth material satten ne ngjyre blu.

 11. Visually attractive top fabric

  Top fabric is made with attractive zig zag design in the same blue color as on the sides.

Trajtuar me Re-Vitalize

Re-Vitalize është përdorur në shtresën Hero. Kur trupi i njeriut bie në kontakt me re-vitalize, qelizat aktivizohen, metabolizmi i trupit të njeriut forcohet dhe qarkullimi i gjakut rritet. Kjo ndihmon në:

 • përmirësimin e cilësisë së gjumit
 • rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në proçesin e rivitalizimit
 • ndimon trupin të shplodhet
 • ka veti anti-bakteriale
 • ka veti anti-mikrobeve
 • ka veti ndaj aromave të pakëndshme

Praktike dhe e përdorshme kudo

Ju mund të përmirësoni ambjentin ku flini vetëm në pak sekonda. Ja pse kjo shtresë është e përshtatshme për :

 • Personat që flenë në divan apo kënd apo sipërfaqe jo të rehatshme për gjumë.
 • Personat të cilët jetojnë në apartamente të vogla dhe ata të cilët duan një zgjidhje kur kanë miq.
 • Personat që po kërkojnë një zgjidhje të thjeshtë për udhëtime (shtëpitë lëvizëse, kur vizitojnë miqt, shtëpitë e pushimit, kamping etj.
 • Studentet në konvikt – të cilët nuk duan të shpenzojnë para për një dyshek të mirë apo nuk kanë shumë hapësirë për të.
 • Personat të cilët bëjnë ushtrime në shtëpi.

FLINI SI HERO!

Ne në Dormeo e dimë se sa i rëndësishëm është gjumi për një jetë të mirë e të suksesshme. Linja më e re e produkteve HERO është krijuar dhe dizenjuar për t'ju dhuruar një gjumë të mirë e shplodhës për të cilin çdo njeri ka nevojë. Sespe po të flesh si Hero, do të zgjohesh si Hero dhe do të jetosh si një Hero.

Më shumë rreth produkteve HERO

Të dhëna teknike
Fortësia I Fortë
Lartësia 4.5 cm
Linja Dormeo Vitality
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve (7 Vlerësime)

5

7 Vlerësime

Produktet 7

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Miranda

www.dormeo.al

Shume e kenaqur
Jam shume e kenaqur me shtresen Hero. Eshte perfekte. Flej rehat me ne fund

Maksim

www.dormeo.al

Shume e mire
Shtresa eshte shume e mire. Jam shume i kenaqur me kete produkt dhe jua rekomandoj te gjitheve

ivana

www.dormeo.sk

Super
Mam doma uz par rokov starsi doplnkovy matrac od Dormea a je to skvela vecicka. Pouzivame ho najma pri spani na gauci, ked pride navsteva, ale mali sme ho so sebou uz aj na dovolenke v Chorvatsku a boli sme zan vdacni, inak by sme sa nevyspali... Teraz sme kupili matrac Hero ako darcek a obdarovani si ho nevedia vynachvalit. Takze intenzivne zvazujeme, ze si ho dokupime aj my. Oproti tomu nasmu ma vela vylepseni :)

Fero269

www.dormeo.sk

Prijemne sa spi
Taaaak najprv som si hovoril ze co ja viem, zas iba novy model aby predavali. Mam doma uz dva matrace od Dormea ale potrebovali sme este novy na gaucovku. Pred tym sme mali ten zeleny ale fest nebol dobry. Tak som kupil tento Hero Dormeo a ozaj sa vyplatilo. Je lepsi, ovela lepsie sa na tom spi taaaakze odporucam :))) Toto je pripad kedy zrejme vyrobcovia naozaj vylepsili stari model!

Veronika

www.dormeo.sk

oplatilo sa
Je naozaj super. okrem toho, ze dobre vyzera, tak sa na nom fakt dobre spi. Uplne inak teraz spime na gauci na chalupe. Mozem len odporucit.

Tomas

www.dormeo.sk

Tomas
Doplnkovy matrac HERO je velmi lahko prenosny, jeho pouzitie je naozaj vsestranne (da sa pouzit prakticky na akykolvek povrch z ktore sa zrazu stane postel na ktorej sa aj realne vyspite), je lahky takze sa s nim lahko manipuluje. Vrelo odporucam pre vsetkych

zuzana

www.dormeo.sk

super praktický - aj keď máte dobrý matrac
Výborné riesenie, pokial si nemôžete dovoliť kúpiť nový matrac, ale je super aj na cesty. Ja má aj dormeo matrac, ale tento doplnkový si dávame aj na gauč, ked niekto pride prespať a už sme sa s ním trepali aj do hotela s detmi :D a bolo to super, lebo aj decká sa mohli super vyspať a nepotrebovali prístelku.