Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Shtresë Hero 3+1

Photo
Video
-50%

Shtresë dysheku me lartësi 4.5cm dhe 3 zona komforti për të siguruar mbështetje dhe rehati maksimale. Trajtuar me Re-vitalize e cila ndihmon në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në relaksim. Mbulesë e cila mund të hiqet dhe lahet në 40°C. 

Shtresë Hero 3+1

Nga Çmimi: 12,990 Lekë Deri në


Oferta: 6,490 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtresë dysheku me lartësi 4.5cm dhe 3 zona komforti për të siguruar mbështetje dhe rehati maksimale. Trajtuar me Re-vitalize e cila ndihmon në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në relaksim. Mbulesë e cila mund të hiqet dhe lahet në 40°C. 

Më shumë
Detajet e produktit

Pse kjo shtresë është perfekte për ju

Gjumi i mirë është vendimtar për një shëndet të mirë. Ne nuk duam t'ju sigurojmë vetëm gjumë të mirë, por super gjumë. Kështu i kemi dhënë kësaj shtrese një superfuqi. Ajo siguron rigjenerim dhe gjumë të thellë. Lejon njerëzit të flenë si heronj dhe të zgjohen të shplodhur e të pregatitur për një ditë të re.

 • Siguron rehati, përshtatshmëri, më shume ajërosje, shpërndarje e njëjtë e peshës trupore dhe mbështetje e duhur për shpinën falë materialeve cilësore dhe gjeneratës së re të sfungjerit Ecocell®
 • Tre zona për mbështetje individuale (koka&qafa, fundshpina dhe zona e këmbëve).
 • Trajtuar me Re-vitalize ndihmon në rigjenerimin e trupit dhe ndihmon për një gjumë të mirë e të thellë.
 • Ndjesi masazhimi falë strukturës së tij.
 • Redukton presionin në pikat kyce gjatë gjumit.
 • Trajtuar me CleanEffect® siguron mbrojtje ndaj papastërtive, bakterieve dhe aromave të pakëndshme.
 • Sistem AirX dhe mbulesë e brëndshme e cila siguron ajrosje, për një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë.
 • Material i cili nuk lejon rrëshkitjen dhe siguron që shtresa të mos lëvizë.
 • Mbulese e cila hiqet dhe lahet.
 • Përdoret kudo: në shtëpi (në divan, krevat, mbi dyshek të fortë, mbi dysheme...), në shtëpinë e pushimit, në kamping, në konvikt apo kur keni të ftuar.
 • Kombinohet me të gjitha produktet e koleksionit Hero.

Tre zona

Kjo shtresë është zgjidhja ideale për një gjumë të mirë e të rehatshme. Ka 3 zona:

 • zona e kokës&qafës në forme veze dhe krijon ndjesinë e masazhimit të kokës dhe qafës,
 • zona e shpinës siguron butësi, mbështetje maksimale aty ku duhet me shumë,
 • zona e këmbëve dizenjuar për të ofruar më shumë rehati dhe më shumë ajrosje.

Shikoni shtresën në brëndësi

4,5cm

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

 1. Zona e kokës&qafës

 2. Zona e shpinës

 3. Zona e këmbëve

 4. 3,5 cm Ecocell®

  Siguron rehati, përshtatshmëri, më shume ajërosje, shpërndarje e njëjtë e peshës trupore dhe mbështetje e duhur për shpinën

 5. 1 cm convoluted Ecocell® foam

 6. Mbulese e cila hiqet dhe lahet

  Zinxhir është i pozicionuar në pjesën e poshtme.

 7. Sistem AirX

  Siguron ajrosje, për një ambjent gjumi të freskët dhe të thatë.

 8. CleanEffect®

  Siguron mbrojtje ndaj papastërtive, bakterieve dhe aromave të pakëndshme.

 9. Material i cili nuk lejon rrëshkitjen

  dhe siguron që shtresa të mos lëvizë.
 10. Dizajn tërheqës

  Shtresa eshte ne ngjyre te bardhe ne pjesen e siperme, dhe perreth material satten ne ngjyre blu.

 11. Visually attractive top fabric

  Top fabric is made with attractive zig zag design in the same blue color as on the sides.

Trajtuar me Re-Vitalize

Re-Vitalize është përdorur në shtresën Hero. Kur trupi i njeriut bie në kontakt me re-vitalize, qelizat aktivizohen, metabolizmi i trupit të njeriut forcohet dhe qarkullimi i gjakut rritet. Kjo ndihmon në:

 • përmirësimin e cilësisë së gjumit
 • rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në proçesin e rivitalizimit
 • ndimon trupin të shplodhet
 • ka veti anti-bakteriale
 • ka veti anti-mikrobeve
 • ka veti ndaj aromave të pakëndshme

Praktike dhe e përdorshme kudo

Ju mund të përmirësoni ambjentin ku flini vetëm në pak sekonda. Ja pse kjo shtresë është e përshtatshme për :

 • Personat që flenë në divan apo kënd apo sipërfaqe jo të rehatshme për gjumë.
 • Personat të cilët jetojnë në apartamente të vogla dhe ata të cilët duan një zgjidhje kur kanë miq.
 • Personat që po kërkojnë një zgjidhje të thjeshtë për udhëtime (shtëpitë lëvizëse, kur vizitojnë miqt, shtëpitë e pushimit, kamping etj.
 • Studentet në konvikt – të cilët nuk duan të shpenzojnë para për një dyshek të mirë apo nuk kanë shumë hapësirë për të.
 • Personat të cilët bëjnë ushtrime në shtëpi.

FLINI SI HERO!

Ne në Dormeo e dimë se sa i rëndësishëm është gjumi për një jetë të mirë e të suksesshme. Linja më e re e produkteve HERO është krijuar dhe dizenjuar për t'ju dhuruar një gjumë të mirë e shplodhës për të cilin çdo njeri ka nevojë. Sespe po të flesh si Hero, do të zgjohesh si Hero dhe do të jetosh si një Hero.

Më shumë rreth produkteve HERO

Të dhëna teknike
Fortësia i fortë
Lartësia 4.5 cm
Linja Dormeo Vitality
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Miranda

www.dormeo.al

25/04/2019

Shume e kenaqur
Jam shume e kenaqur me shtresen Hero. Eshte perfekte. Flej rehat me ne fund

Maksim

www.dormeo.al

25/04/2019

Shume e mire
Shtresa eshte shume e mire. Jam shume i kenaqur me kete produkt dhe jua rekomandoj te gjitheve

Produktet 2