Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë dysheku Bianca

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000122431
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Bëni sipërfaqen tuaj të gjumit më të rehatshme dhe të kënaqshme me një shtresë që do të përmirësojë çdo sipërfaqe gjumi. 3 cm material mbështetës Ecocell® dhe 1 cm material memory të rehatshme dhe të adaptueshëm të qepur në mbulesë. Sistemi AirX rrit qarkullimin e ajrit dhe ofron mjedis të freskët gjumi. CleanEffect® për marimangat kundër pluhurit, anti-bakteret dhe mbrojtjen kundër aromës.

Shtresë dysheku Bianca
Nga 9,990 Lekë Deri në
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Bëni sipërfaqen tuaj të gjumit më të rehatshme dhe të kënaqshme me një shtresë që do të përmirësojë çdo sipërfaqe gjumi. 3 cm material mbështetës Ecocell® dhe 1 cm material memory të rehatshme dhe të adaptueshëm të qepur në mbulesë. Sistemi AirX rrit qarkullimin e ajrit dhe ofron mjedis të freskët gjumi. CleanEffect® për marimangat kundër pluhurit, anti-bakteret dhe mbrojtjen kundër aromës.

Më shumë
Detajet e produktit
Bëni sipërfaqen tuaj të gjumit më të rehatshme dhe të kënaqshme me një shtresë që do të përmirësojë çdo sipërfaqe gjumi. 3 cm material mbështetës Ecocell® dhe 1 cm material memory të rehatshme dhe të adaptueshëm të qepur në mbulesë. Sistemi AirX rrit qarkullimin e ajrit dhe ofron mjedis të freskët gjumi. CleanEffect® për marimangat kundër pluhurit, anti-bakteret dhe mbrojtjen kundër aromës.
Informacione Shtesë
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star