ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë Dysheku Bamboo 4+2 V4

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000159069
Photo
Video

Rritni mbështetjen dhe komoditetin e sipërfaqeve të gjumit! Shtresa ka 4cm material mbështetës Ecocell® dhe 2cm memory të rehatshme dhe të adaptueshme. Fijet natyrore të pambukut në mbulesë dhe fibrat natyrore të viskozës bambu sigurojnë menaxhim optimal të lagështisë. Pjesa e siperme ka ajrosje maksiamle, jep mbrojtje kundër marimangave të pluhurit dhe baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

Shtresë Dysheku Bamboo 4+2 V4
22,990 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Rritni mbështetjen dhe komoditetin e sipërfaqeve të gjumit! Shtresa ka 4cm material mbështetës Ecocell® dhe 2cm memory të rehatshme dhe të adaptueshme. Fijet natyrore të pambukut në mbulesë dhe fibrat natyrore të viskozës bambu sigurojnë menaxhim optimal të lagështisë. Pjesa e siperme ka ajrosje maksiamle, jep mbrojtje kundër marimangave të pluhurit dhe baktereve. Mbulesa hiqet dhe mund të lahet.

Më shumë
Të dhëna teknike
Lartësia 4 cm
Linja Dormeo Vitality
Materiali i dyshekut Ecocell®, Shtresë Memory
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star