ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë Aloe Vera Orthocell 4+1

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000139489
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Shtresa Aloe Vera Orthocell 4 + 1 cm ështëkrijuar për të rritur komoditetin e divaneve, kolltukë ose ndonjë sipërfaqe tëparehatshme gjumi. Krijuar me sfungjer me cilësi të lartë Orthocell që do tësigurojë mbështetjen e duhur dhe përmirësoj ajrosjen & higjenën. Mbulesa epasuruar me ekstrakt Aloe Vera. 1 cm sfungjer Formacell siguron zbutjen enevojshme dhe lehtësimin e presionit të shtuar.

Shtresë Aloe Vera Orthocell 4+1
Nga 12,990 Lekë Deri në
Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Shkruani adresën tuaj të e-mail dhe ne do t'ju njoftojmë sapo produkti të jetë sërisht në stok.

* Fusha të detyrueshme

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtresa Aloe Vera Orthocell 4 + 1 cm ështëkrijuar për të rritur komoditetin e divaneve, kolltukë ose ndonjë sipërfaqe tëparehatshme gjumi. Krijuar me sfungjer me cilësi të lartë Orthocell që do tësigurojë mbështetjen e duhur dhe përmirësoj ajrosjen & higjenën. Mbulesa epasuruar me ekstrakt Aloe Vera. 1 cm sfungjer Formacell siguron zbutjen enevojshme dhe lehtësimin e presionit të shtuar.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati makismale me shtresën Aloe Vera Orthocell™ 4+1

Përmirësoni rehatinë e sipërfaqes tuaj të gjumit ose kujdesuni për rehatinë e të dashurit tuaj në konviktet e studentëve. Sfungjer Orthocell për t'ju ofruar rehati makimale dhe i pasuruar me Aloe Vera në mbulesë për të rritur ndjesinë e butësisë dhe të qetësisë se lëkurës. Shtresa Aloe Vera Orthocell 4 + 1 e përbërë nga sfungjer Formacell që ndihmon në reduktimin e pikave të presionit që ndonjëherë mund të shkaktojnë dhimbje dhe ju lënë pa gjumë gjatë natës.

Dormeo Aloe Vera Orthocell 4+1 Topper
 • Materiali i mbulesës është i pasur me Aloe Vera për butësi dhe ndjesi të qetësisë
 • Bërthama përbëhet nga sfungjeri Orthocell™, i cili ju ofron mbështetjen e duhur dhe zvogëlon pikat e presionit gjatë gjumit
 • Sfungjer Formacell për përshtatje makismale
 • 3 zona komforti për kokën & qafën, ijet dhe këmbët
 • Mundëson qarkullimin e ajrit, për t'ju siguruar ambient gjumi të pastër dhe të thatë
 • Sistemi AirX në pjesët anësore, për ambient të pastër dhe të freskët
 • Trajtimi CleanEffect® - kundër baktereve, pluhurit dhe mikrobeve
 • Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet
 • Hipoalergjike
 • I gjithanshëm - ju ofron rehati shtesë gjatë gjumit

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia5cm

Dormeo Aloe Vera Orthocell 4+1 Topper

Kliko mbi  për më shumë informacion.

 1. Materiali i mbulesës është i pasur me Aloe Vera për butësi dhe ndjesi të qetësisë

 2. Mbulesa e qepur me një dizajn tërheqës dhe modern

 3. Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet

 4. Sfungjer Orthocell™ për mbështetje të përsosur, nuk i transmeton lëvizjet

 5. Sipërfaqe e përshtatshme, nuk rrëshqet

 6. Mbulesë e brendshme për mbrojtjen e sfungjerit

 7. Sfungjer me formë të veçantë, për ta rritur qarkullimin e ajrit

 8. 3 zona komforti

 9. Sfungjer Formacell për më shumë rehati

Bërthama e shtresës është e përbërë nga 4 cm sfungjer Orthocell™ dhe 1 cm sfungjer Formacell i qepur në mbulesë.

Dormeo Aloe Vera Orthocell 4+1 Topper

Kliko mbi  për më shumë informacion.

 1. 1 cm sfungjer Formacell (e qepur në mbulesë)

 2. 4 cm sfungjer Ortocell™

Tre zona komforti për trupin tuaj

 • Zona e kokës & qafës dhe zona e këmbëve - kanë spirale në formë piramide, në të cilat majat janë më të ngushta dhe më afër. Kjo formë ju ofron rehati dhe ndjesinë e masazhit për kokën, qafën dhe këmbët
 • Zona e ijeve - ju ofron butësi, mbështetje dhe rehati aty ku ju duhet më së shumti.

Kjo formë e veçantë po ashtu e mundëson qarkullimin e ajrit në shtresë.

Dormeo Aloe Vera Orthocell 4+1 Topper
 • ZONA E KOKËS & E QAFËS
 • ZONA E IJEVE
 • ZONA E KËMBËVE

Materialet dhe trajtimet

Pjesa e sipërme e shtresës është e pasuruar me Aloe Veraofron butësi dhe rigjenerim të materialit për ti dhënë një pamje të bukur, të butë, duke ofruar një sipërfaqe gjumi natyrale dhe të butë në prekje.

Materiali i shtresës është i pasur me trajtimin CleanEffect®. Prandaj, kjo shtresë ka veti anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Shtresa do të qëndrojë e freskët, e pastër dhe pa aromë të pakëndshme.

Pjesët anësore përmbajnë sistemin AirX - material i ajrosshëm, që mundëson qarkullimin e ajrit në shtresë.

Dormeo Aloe Vera Orthocell 4+1 Topper

Praktike dhe e përdorshme kudo

Shumë praktike dhe e përdorshme kudo. Gjithashtu mund ta merrni me vete edhe kur shkoni me pushime, për një gjumë të rehatshëm kudo që të shkoni.

 • Sofa

  Divan

 • Uncomfortable bed

  Dyshek të parehatshëm

 • Weekend house

  Shtëpi pushimi

 • Camping

  Kamping

 • Caravan

  Karavan

 • Festival

  Festival

 • Student dorm

  Konvikt

 • Small apartment

  Apartamente të vogla

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

Shtresa eshte e paketuar me vakum ne forme rruli dhe ju vjen ne shtepine tuaj. Të gjitha shtresat tanë janë të presuar dhe të paketuar me vakum për më shumë siguri dhe higjene gjatë transportit. Dëshrioni ta hiqni dhe ta merrni me vete? Thjeshtë mblidheni në formë rruli është kaq e thjeshtë.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me kujdes qesen, përdorni gërshëre dhe jo thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresën mbi dyshek ose divan. Prisni me kujdes qesen dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni për 6 orë shtresën që të marrë formën e saj.

Të dhëna teknike
Bërthama polyurethane foam (OrthocellTM)
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Top fabric: 100% polyester quilted with 1 cm of polyurethane foam (Formacell); Side Fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric: 100% polyester with anti-slip dots
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star