ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë Aloe Vera Orthocell

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000139488
Photo
Video
-60%

Shtresa Aloe Vera Orthocell 4 cm është krijuar për të rritur komoditetin e divaneve, kolltukëve ose ndonjë sipërfaqe të parehatshme gjumi.. Krijuar me sfungjer me cilësi të lartë Orthocell që do të sigurojë mbështetjen e duhur dhe përmirësoj ajrosjen dhe higjenën. Mbulesa e cila edhe mund te hiqet është e pasuruar me ekstrakt Aloe Vera për të rritur butësinë dhe ndjesinë e qetësisë.

Shtresë Aloe Vera Orthocell

Çmimi: 25,990 Lekë


Oferta: 10,396 Lekë

Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtresa Aloe Vera Orthocell 4 cm është krijuar për të rritur komoditetin e divaneve, kolltukëve ose ndonjë sipërfaqe të parehatshme gjumi.. Krijuar me sfungjer me cilësi të lartë Orthocell që do të sigurojë mbështetjen e duhur dhe përmirësoj ajrosjen dhe higjenën. Mbulesa e cila edhe mund te hiqet është e pasuruar me ekstrakt Aloe Vera për të rritur butësinë dhe ndjesinë e qetësisë.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumë i rehatshëm

Përmirësoni rehtatinë e sipërfaqes ku flini me shtresën me material Orthocell™ për mbështetje dhe rehati makimale të shpinës, kurse mbluesa e trajtuar me Aloe Vera, do t'ju ofrojë butësi dhe ndjesi qetësuese. Perfekte për personat të cilët jetojnë në konvikt apo për tu marrë me vete në shtepinë e pushimit.

Dormeo Aloe Vera Orthocell Topper
 • Materiali i mbulesës është i pasur me Aloe Vera për butësi dhe ndjesi të qetësisë
 • Bërthama përbëhet nga sfungjeri Orthocell™, i cili ju ofron mbështetjen e duhur dhe zvogëlon pikat e presionit gjatë gjumit
 • 3 zona komforti për kokën & qafën, ijet dhe këmbët
 • Mundëson qarkullimin e ajrit, për t'ju siguruar ambient gjumi të pastër dhe të thatë
 • Sistemi AirX në pjesët anësore, për ambient të pastër dhe të freskët
 • Trajtimi CleanEffect® - kundër baktereve, pluhurit dhe mikrobeve
 • Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet
 • Hipoalergjenik
 • I gjithanshëm - ju ofron rehati shtesë gjatë gjumit

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia4cm

Dormeo Aloe Vera Orthocell Topper

Kliko mbi  për më shumë informacion.

 1. Mbulesë e pasur me trajtim Aloe Vera: efekt qetësues për lëkurën

 2. Dizajn modern dhe elegant

 3. Mbulesa mund të hiqet dhe të lahet

 4. Sfungjer Orthocell™ për mbështetje të përsosur, nuk i transmeton lëvizjet

 5. Sipërfaqe e përshtatshme, nuk rrëshqet

 6. Mbulesë e brendshme për mbrojtjen e sfungjerit

 7. Sfungjer me formë të veçantë, për ta rritur qarkullimin e ajrit

 8. 3 zona komforti

Tri zona komforti për trupin tuaj

 • Zona e kokës & qafës dhe zona e këmbëve - kanë spirale në formë piramide, në të cilat majat janë më të ngushta dhe më afër. Kjo formë ju ofron rehati dhe ndjesinë e masazhit për kokën, qafën dhe këmbët
 • Zona e ijeve - ju ofron butësi, mbështetje dhe rehati aty ku ju duhet më së shumti.

Kjo formë e veçantë po ashtu e mundëson qarkullimin e ajrit në shtresë.

Dormeo Aloe Vera Orthocell Topper
 • ZONA E KOKËS & E QAFËS
 • ZONA E IJEVE
 • ZONA E KËMBËVE

Materialet dhe trajtimet

Pjesa e sipërme e shtresës është e pasuruar me Aloe Veraofron butësi dhe rigjenerim të materialit për ti dhënë një pamje të bukur, të butë, duke ofruar një sipërfaqe gjumi natyrale dhe të butë në prekje.

Materiali i shtresës është i pasur me trajtimin CleanEffect®. Prandaj, kjo shtresë ka veti anti-bakteriale, anti-mikrobe dhe anti-pluhur. Shtresa do të qëndrojë e freskët, e pastër dhe pa aromë të pakëndshme.

Pjesët anësore përmbajnë sistemin AirX - material i ajrosshëm, që mundëson qarkullimin e ajrit në shtresë.

Dormeo Aloe Vera Orthocell Topper

Praktike dhe e përdorshme kudo

Shumë praktike dhe e përdorshme kudo. Gjithashtu mund ta merrni me vete edhe kur shkoni me pushime, për një gjumë të rehatshëm kudo që të shkoni.

 • Sofa

  Divan

 • Uncomfortable bed

  Dyshek i parehatshëm

 • Weekend house

  Shtëpi pushimi

 • Camping

  Kamping

 • Caravan

  Karavan

 • Festival

  Festival

 • Student dorm

  Konvikt

 • Small apartment

  Apartamente të vogla

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

Shtresa eshte e paketuar me vakum ne forme rruli dhe ju vjen ne shtepine tuaj. Të gjitha shtresat tanë janë të presuar dhe të paketuar me vakum për më shumë siguri dhe higjene gjatë transportit. Dëshrioni ta hiqni dhe ta merrni me vete? Thjeshtë mblidheni në formë rruli është kaq e thjeshtë.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me kujdes qesen, përdorni gërshëre dhe jo thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresën mbi dyshek ose divan. Prisni me kujdes qesen dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni për 6 orë shtresën që të marrë formën e saj.

Të dhëna teknike
Bërthama polyurethane foam (Orthocell™)
Lartësia 4 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Top fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric:100% polyester with anti-slip dots
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star