Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë Air 7cm

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000072351
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Shtresë dysheku Dormeo Air 7 cm, me 3 zona komforti ofron mbështetjen me të mirë per trupin. Shtojini rehatinë dyshekut tuaj të vjetër, divanit, këndit apo çdo lloj sipërfaqe tjetër gjumi që mund të jetë e parehatshme.

Shtresë Air 7cm

Çmimi: 18,990 Lekë


Oferta: 3,798 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtresë dysheku Dormeo Air 7 cm, me 3 zona komforti ofron mbështetjen me të mirë per trupin. Shtojini rehatinë dyshekut tuaj të vjetër, divanit, këndit apo çdo lloj sipërfaqe tjetër gjumi që mund të jetë e parehatshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Ju prezantojmë me shtresën e PARË në treg e cila ka të inkorporuar teknologjinë revolucionare Octaspring® - Shtresë dysheku Dormeo AIR.Teknologjia Octaspring® në shtresën e dyshekut Dormeo AIR i jep trupit tuaj më të mirën:

 • mbeshtetje ergonomik, falë sustave të sfungjerit të cilat levizin në mënyrë tre dimensionale për rehati maksimale,
 • 3 zona mbështetëse,
 • siguron vetëajrosje dhe është higjenike.

Shtojini rehatinë dyshekut tuaj të vjetër, divanit, këndit apo çdo lloj sipërfaqe tjetër gjumi që mund të jetë e parehatshme me shtresën Dormeo AIR.

 • më shumë ajrosje dhe sipërfaqe higjenik për gjumë të qetë,
 • ofron trupit mbështetjen e duhur,
 • mbrojtje kundra baktereve, mykut dhe aromave të pakëndshme.

Shtresa Dormeo AIR:

 • Trajtuar me CleanEffect®  e cila ofron mbrojtje anti-bakteriale, anti-mykotike dhe kundra aromave të pakëndshme për më shumë higjene.
 • Material AirX System në pjesët anësore, i cili ndihmon në qarkullim më të mirë të ajrit për të siguruar një ambjent gjumi të thatë e të freskët.
 • Kundra rrëshkitjes në pjesën e poshtme kjo shtresë ka një material i cili nuk lejon shtresën të lëvizë pa pasur nevojë për llastik anësor për ta pozicionuar.
 • 3 zona komforti 

Materiali:

 • Pjesa e sipërm dhe e poshtme me material 100% poliester
 • Pjesët anësore 100% poliester (AirX System)

Materiali në brëndësi:

 • Shtrese sfungjeri poliuretan Ecocell®
 • Susta sfungjeri 100% poliuretan (Ecocell®)
Të dhëna teknike
Bërthama Foam layers: polyurethane foam (Ecocell®); Springs layer: 100% polyurethane foam springs (Ecocell®)
Lartësia 7 cm
Linja Dormeo Harmony
Materiali i dyshekut Ecocell®, Octaspring/Susta sfungjeri
Mbulesa Top fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (AirX System); Bottom fabric: 100% polyester with anti-slip dots
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star