Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtresë Dream Comfort

Photo
Video

Të flesh mbi shtresën Dormeo Dream Comfort është njësoj sikur të flesh mbi re. Prodhura me materiale cilësore dhe natyrale të cilat janë anti-alergjike, anti-bakteriale dhe sigurojnë qarkullimin e ajrit. Shtresa përshtatet dhe merr formën e trupit falë materialit Ecocell® në brendësi të saj. 

Shtresë Dream Comfort
Nga 24.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Të flesh mbi shtresën Dormeo Dream Comfort është njësoj sikur të flesh mbi re. Prodhura me materiale cilësore dhe natyrale të cilat janë anti-alergjike, anti-bakteriale dhe sigurojnë qarkullimin e ajrit. Shtresa përshtatet dhe merr formën e trupit falë materialit Ecocell® në brendësi të saj. 

Më shumë
Detajet e produktit

Është njësoj sikur të flini mbi re

Shtresa Dormeo Dream Comfort është krijuar vetëm me një synim - duke përdorur materiale cilësore dhe inovative për të krijuar një shtresë të lehtë e cila të sigurojë gjumë të mirë e të rehatshëm sikur po flini mbi re.

Materiale natyrale

Fibra inovative PLA në mbulesen e shtresës Dormeo Dream Comfort  do të sigurojnë një serë benefitesh. PLA janë fibra jo-aromatike të krijuara nga burimet e ripërteritshme të bimeve të cilat janë përmirësuar për të siguruar butësinë e fibrave dhe shume avantazhe të tjera si:

  • menaxhimin e lagështisë
  • baze-bimesh materiale natyrale
  • veti anti-bakteriale
  • hipoalergjike
  • e përshtatshme për personat që djerësin
  • thahet lehtësisht
  • Pamje perfekte edhe pas larjes

Qarkullim ajri optiamal falë Sistemit AirX®

Pjesët anësore të shtresës Dormeo Dream Comfort janë krijuar me sistemin AirX System®i cili siguron qarkullimin optimal të ajrit dhe shtresa do të jetë e freskët, e lehtë dhe e ajrosur në çdo sezon.

Gjenerata e re Ecocell® siguron mbështetjen e duhur për trupin

3cm shtresë Ecocell® dizenjuar për të siguruar mbeshtetjen e duhur për trupin. Stuktura e saj tre dimensionale siguron qarkullimin e ajrit dhe mbeshtetjen e duhur për trupin. 

Përshtatet dhe merr formën e trupit

Dhe për më tepër, shtresa Ecocell® merr formen e trupit duke sigurar një gjumë të qetë e të rehatshëm gjatë gjithë natës.

Mikrofibra ‘Featherfeel’

Mbulesa dhe shtresa gjithashtu është e pasuruar edhe me mikrofibra ‘Featherfeel’. Një strukture jashtëzakonisht e butë e cila do ti shtojë butësinë dhe volumin shresës Dream Comfort duke e bërë shumë të veçantë në krahasim me shtresat e tjera.

Lehtësi në pastrim, mbulesë me zinxhir

Mbulesa e saj është me zinxhir e cila mund të hiqet dhe mund të lahet edhe në lavatriçe.

Pjesë e linjës Dream Collection

Shtresa Dormeo Dream Comfort është pjesë e linjës Dream Collection, dizenjuar për t'ju ofruar një gjumë të qetë si mbi re.

Dormeo Dream Comfort Topper

Të dhëna teknike
Bërthama sfungjer poliuretan (Ecocell®) – 3 cm
Lartësia 4 cm
Mbulesa 100% poliestër
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star