ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shirita ngjitës për shtresa me 3 pjesë

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110037524 SKU: 110037524
Photo
Video

Set me 3 shirita ngjitës për paketimin e shtresave të dyshekëve. Shiritat janë me material jo-elastik dhe të përshtatshme për mbedhjen e shtresave të madhësive të ndryshme. Çdo shirit është me ngjitje dhe nuk e dëmton shtresën.

Shirita ngjitës për shtresa me 3 pjesë
590 Lekë
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Set me 3 shirita ngjitës për paketimin e shtresave të dyshekëve. Shiritat janë me material jo-elastik dhe të përshtatshme për mbedhjen e shtresave të madhësive të ndryshme. Çdo shirit është me ngjitje dhe nuk e dëmton shtresën.

Më shumë
Detajet e produktit

Për më shumë lehtësi në transport

A e hiqni shtresën tuaj nga shtrati çdo mëngjes dhe keni probleme me ruajtjen e saj gjatë ditës? Dëshironi të transportoni shtresën tuaj ose ta merrni me vete kur shkoni me pushime dhe ta bëni sa më të vogël? Tani ju mund ta mbidhni pa problem me ndrihmën e shiritave ngjitës.

Paketim i lehtë për shtresa të të gjitha madhësive

Shiritat ngjitës për paketimin e shtresave Dormeo përbëhen nga 3 shirita me materialit jo-elastik. Gjatësia e shiritave është e dizajnuar në mënyrë që të mundësoj paketimin sa më të lehtë të të gjitha llojeve dhe madhësive të shtresave Dormeo. (Nga 90x200x3cm deri në 200x200x6cm).

Me ngjitëse për më shumë prakticitet

Seti përfshin 3 pjesë për të bërë edhe paketimin e shtresave të madhësive të mëdha. Cdo shirit eshte me ngjitse dhe nuk e demton shtresen gjate mbedhjes, duke ju ofruar me shume prakticitet ne paketim.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star