Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Seti Batanije dhe Jastëk Warm Hug V1

Photo
Video

Ngrohtësi dhe butësi që vetëm Warm Hug Set mund t'ju dhurojë. Këtë vit batanija Warm Hug është edhe në përmasë dopjo 200x200 cm.

 • 5 ngjyra
 • Xhep për këmbët në pjesën e pellushit
 • E mbështjellë me fjongo dhe me një mesazh të ngrohtë zemre
 • Lahet në lavatriçe në 30ºC
Seti Batanije dhe Jastëk Warm Hug V1
7,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ngrohtësi dhe butësi që vetëm Warm Hug Set mund t'ju dhurojë. Këtë vit batanija Warm Hug është edhe në përmasë dopjo 200x200 cm.

 • 5 ngjyra
 • Xhep për këmbët në pjesën e pellushit
 • E mbështjellë me fjongo dhe me një mesazh të ngrohtë zemre
 • Lahet në lavatriçe në 30ºC
Më shumë
Detajet e produktit

Warm Hug Set shumë i butë dhe i ngrohtë

Seti Warm Hug është perfekt për të gjithë ata të cilët nuk mund ta kalojnë kohën në divan pa një batanije të butë, por gjithashtu edhe për ata që kanë gjithnjë ftohtë. Mbështilluni me batanijen Warm Hug dhe menjëherë do të ndjeni ngrohtësinë relaksuese.

 • Jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë
 • I disponueshme në 5 ngjyra
 • Batanija - Teke 130x190 cm dhe Dopjo 200x200 cm + Jasteku 40x40 cm
 • Xhep për këmbët në pjesën e pellushit
 • Mesazh i ngrohtë emocional
 • Lahet në 30ºC
 • Zgjidhja perfekte për dhuratë

5 ngjyra që i përshtaten çdo rasti dhe ambjenti në shtëpinë tuaj

Seti është i disponueshem në 5 ngjyra: Blu, E kuqe, Kafe, Pana dhe Lejla.

Mbani ngrohtë këmbët

Një avantazh i batanijes është edhe xhepi në pjesën e pellushit që mban ngrohtë dhe butë këmbët tuaja, kështu nuk keni pse të shqetësoheni më për këmbët e ftohta gjatë gjithë dimrit.

Çdo set është i mbështjelle me fjongo dhe ka një mesazh special: Shtëpia është aty ku është zemra, që do ti shtojë nota sentimentale këtij seti të mrekullueshëm.

Përmasë familjare

Këte vit seti Warm Hug është edhe në përmasën - 200x200 cm. Kjo është një përmasë familjare që do t'ju mbajë ngrohtë ju dhe të dashurit tuaj.

Përmirësoni pamjen e dhomës

Ky është seti ideal për çdo ambjent, me dy ngjyra, të cilat i japin më shumë stil dhe rehati dhomës tuaj. Ju mund të pershtasni atmosferën sipas dëshirës tuaj duke e përdorur këtë batanije nga ana e pellushit apo nga ana tjetër.

Jastëku mund të përdoret në të dyja funksionet si estetik edhe funksional. Këllëfi është shumë i butë, mbushja e jastëkut është me mikrofibra Wellsleep® dhe do t'ju sigurojë butësi në çdo moment. Jastëku dhe batanija mund të lahen në lavatriçe në 30 ºC për më shumë lehtësi.

Dhurata perfekte për të dashurit tuaj

Mos e lini veten pas dore në këto ditë të ftohta vjeshte dhe dimri - trajtojeni veten dhe të afërmit tuaj me më shumë delikatesë. Dhe nëse dëshironi të ndani ngrohtesinë me të tjerët, Seti Warm Hug është një dhuratë e mrekullueshme - veçanërisht sepse çdo set është i paketuar si një dhuratë dhe me një fjongo e cila ka një mesazh sentimental.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo salloni
Përmasat 130x190 set (blanket 130x190 + cushion 40x40) , 200x200 set (blanket 200x200 + cushion 40x40)
Stina të gjithë vitin
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,95

18 Vlerësime

1-10 nga 18

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jona

www.dormeo.al

15/11/2017

Shume i mire
Shume i mire. Me pelqen shume

Iveta

www.dormeo.cz

14/12/2017

Seti batanije dhe jastek Warm Hug
E bleva per ditelindje, eshte fantastike!

Iveta

www.dormeo.sk

07/12/2017

Warm Set
Une porosita batanijen e kuqe por realisht me erdhi lejla dhe jam shume e zhgenyer.

Macek

www.dormeo.cz

01/12/2017

Shume e ngrohte
Dhurata me e bukur per tezen time. Ajo eshte shume e kenaqur dhe une gjithashtu,

Niki

www.dormeo.hu

23/11/2017

Super
Ja dhurova mamase time per diten e emrit. Me pelqen shume e kam dhe e kam blere edhe per vete. Jua rekomandoj te gjitheve, shume I bute dhe I ngrohte

Lia

www.dormeo.sk

16/11/2017

Warm Hug Set
Warm Set eshte fantastik… Kam porositur 2 nje krem dhe nje kafe dhe jam shume e kenaqur. Faleminderit.

Studentė

www.dormeo.lt

13/11/2017

I kenqaur
Kam blere batanijen. Xhepi per te futur kembet eshte shume efektiv. Batanija eshte e bute, e ngrohte me material te kendshem, lahet kollaj. Jua rekomandoj!

Katka

www.dormeo.cz

13/11/2017

E rekomandoj
Dhurate shume e bukur, e bute, ideale

Erzsébet

www.dormeo.hu

09/11/2017

super produkt
Eshte shume I bute, thjeshte e adhuroj dhe jua rekomandoj te gjitheve.

Nika

www.dormeo.cz

09/11/2017

Batanije shume e mire
E kam blere nje vit me pare. Kam shume ftohte gjate nates keshtu qe mbulohem me te dhe eshte fantastike… Nje pune shume e mire nga Dormeo.

1-10 nga 18

Page:
 1. 1
 2. 2