Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Seti i këllëfëve Watercolor

Photo
Video

Dizajn mistik, me inspirim nga ngjyrat e ujit me imazhe prej mjegulle të hijeve të ngjyrës lejla dhe blu në njerën anë dhe ngjyrës së bardhë në anën tjetër. Material pambuk & poliester. 4 kombinime të ndryshme në një set të vetëm. Lahet në 40°C.

Seti i këllëfëve Watercolor
4,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dizajn mistik, me inspirim nga ngjyrat e ujit me imazhe prej mjegulle të hijeve të ngjyrës lejla dhe blu në njerën anë dhe ngjyrës së bardhë në anën tjetër. Material pambuk & poliester. 4 kombinime të ndryshme në një set të vetëm. Lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Sillni dizajnin mistik me inspirim nga ngjyrat e ujit në dhomën tuaj të gjumit

Seti Dormeo Watercolor ju ofron butësinë dhe ngrohtësinë falë materialeve cilësore pambuku – poliestër dhe shumëllojshmërisë së ngjyrave të cilat krijojne një atmosferë relaksuese në dhomën tuaj të gjumit.

4 pamje në një set të vetëm

Njëra anë përmban një dizajn misterioz të ngjyrës lejla dhe bojqielli ndërsa në anën tjetër e bardhë klasike duke ju ofruar 4 kombinime të mrekullueshme që i përshtatën në përsosmëri dhomës tuaj të gjumit. Kombinimet janë si më poshtë:

  • këllëfi i jorgani dhe jastëkëve me ngjyra
  • këllëfi i jorgani me ngjyra këllëfet e jastëkut të bardhë
  • këllëfi i jorganit i bardhë dhe këllëfët e jastëkut me ngjyra
  • këllëfi i jorganit dhe këllëfët e jastëkut të bardhë
Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Materiali pambuk, polistër
Programi Dormeo salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star