ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Seti i këllëfëve Ethnic I

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000177625
Photo
Video
-50%

Seti i këllëfëve Ethnic I i prodhuar me material 100% pambuk natyral, anti-alergjik dhe perfekt per lëkurën tuaj, lahet plotësisht në lavatriçe dhe do të ruajë ngjyrën dhe butësinë e tij për vite me rradhë. I disponueshem në dy përmasa këllëfi i jorganit 140x200cm me 1 këllëf jastëku 50x70cm, dhe 200x200cm me 2 këllëf jastëku.

Seti i këllëfëve Ethnic I

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Seti i këllëfëve Ethnic I i prodhuar me material 100% pambuk natyral, anti-alergjik dhe perfekt per lëkurën tuaj, lahet plotësisht në lavatriçe dhe do të ruajë ngjyrën dhe butësinë e tij për vite me rradhë. I disponueshem në dy përmasa këllëfi i jorganit 140x200cm me 1 këllëf jastëku 50x70cm, dhe 200x200cm me 2 këllëf jastëku.

Më shumë
Detajet e produktit

Një dhomë gjumi elegante

Rregulloni dhomën tuaj të gjumit dhe ndjehuni të frymëzuar nga traditat tona të përbashkëta në një vend të shenjtë pushimi dhe relaksi. Seti i këllëfëve Etnike janë pjesë e Koleksionit Vjeshtë-Dimër të Dormeo 2020.

Dormeo Ethnic I Bedding Set Dormeo Ethnic I Bedding Set Dormeo Ethnic I Bedding Set Dormeo Ethnic I Bedding Set

Materiale natyrale për më shumë rehati

Kellefi i jorgani dhe jastëkut janë me material 100% pambuk. Material anti-alergjik, plotesisht natyral dhe perfekt per lëkurën tuaj, lahet plotësisht në lavatriçe dhe do të ruajë ngjyrën dhe butësinë e tij për vite me rradhë. Përdorimi i një endje sateeni shton luksin, duke e bërë pambukun më të butë dhe më të kendshem sesa me një endje të zakonshme.

Dy modele për të shprehur veten

Linja Etnike ofron 2 dizajne të bukura, të frymëzuara nga trashëgimia e Evropës Lindore, Qendrore dhe Veriore, për të shtuar një stil të ri në dhomën tuaj të gjumit:

NOVEL, sensuale dhe elegante

  • Dormeo Ethnic I Bedding Set
  • Dormeo Ethnic I Bedding Set

NORD, frymëzuar nga trashëgimia e Evropës Veriore

  • Dormeo Ethnic I Bedding Set
  • Dormeo Ethnic I Bedding Set

Përmasat:

Seti është i disponueshëm në dy përmasa, këllëf jorgani 140x200cm dhe 1 këllëf jastëku 50x70cm, dhe seti dopjo 200x200 cm dhe 2 këllëf jastëku.

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Linja Dormeo Heritage
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme nord, novel
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star