Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set batanije & jastëk për fëmijë Warm Hug V3

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000122934
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Seti Warm hug për fëmijë është shumë i butë dhe i ngrohtë. Dizajn i këndshëm - një qiell plot me yje dhe yje që ndriçojnë vertetë. Kur fikni dritat yjet në batanije dhe jastëk do të ndriçojnë. Batanija është në përmasë 130x190 cm, jastëku 37x37 cm. Lahen në lavatriçe. 2 ngjyra: blu dhe roze. Një dhuratë fantastike që çdo fëmijë dëshiron ta ketë.

Set batanije & jastëk për fëmijë Warm Hug V3
5,990 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Seti Warm hug për fëmijë është shumë i butë dhe i ngrohtë. Dizajn i këndshëm - një qiell plot me yje dhe yje që ndriçojnë vertetë. Kur fikni dritat yjet në batanije dhe jastëk do të ndriçojnë. Batanija është në përmasë 130x190 cm, jastëku 37x37 cm. Lahen në lavatriçe. 2 ngjyra: blu dhe roze. Një dhuratë fantastike që çdo fëmijë dëshiron ta ketë.

Më shumë
Detajet e produktit

Batanije dhe jastëk shumë të butë dhe që ndriçojnë, krijuar posaçërisht për fëmijët

Butësia dhe ngrohtësia e setit batanije dhe jastëk do t’i bëjë fëmijët tuaj të dashurohen menjëherë me të. Kjo batanije unike me material mikrofiber ka një dizajn të mahnitshëm i cili shkëlqen në errësirë, dhe e bën atë fantastik për natën. Batanije shkëlqen në errësirë dhe do të krijojë një atmosferë të bukur në dhomën e gjumit të fëmijëve tuaj. Thjesht e ekspozoni atë në rrezet e diellit të ndritshme natyrale, me pas errësoni dhomën dhe shijoni magjinë. Shumë fëmijë befasohen kur shohin për herë të parë efektin e shkëlqimit.

Perfekt për fëmijën tuaj

Ky set special batanije dhe jastëk do të jetë shoqëruesi më i mirë i fëmijeve tuaj gjatë natës. Miliona fëmijë në botë frikësohen nga errësira dhe për prindërit është e vështirë të gjejnë një zgjidhje për këtë. Seti Warm Hug për fëmijë do të ndihmojë fëmijët tuaj të ndjehen të sigurtë, dhe të eleminojnë frikën nga errësira. Nuk është thjeshtë i butë, i ngrohtë dhe i këndshëm por njëkohësisht do të bëjë fëmijet të ndjehen më të sigurtë falë ndiçimit që ka në errësirë.

Dhurata perfekte

Jeni në vështirësi dhe nuk dini se çfarë ti dhuroni të voglit tuaj? Dhurojini përqafimin më të ngrohtë - setin për fëmijë Warm Hug. Kjo është dhurata perfekte për to, butësi e ngrohtësi për të vegjlit tuaj gjatë gjithë vitit.

Ngjyrat baze janë blu dhe rozë me yje të bardhë.

Ne e kemi paketuar secilin set si dhuratë, për t'ju kursyer sa më shumë kohë. Dhe gjithashtu me një fjongo të bukur e nje mesazh të ngrohtë: “Home is where the heart is.”

Materiale cilësore & lehtësi në mirëmbajtje

Ne kemi perdorur materiale shume cilesore dhe te buta per tju ofruar me te mire per femijet tuaj. Mund te lahen ne lavatrice dhe mos u shqetesoni pasi nuk mbidhet dhe materiali nuk demtohet.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Batanija: 100% poliester; Jasteku: 100% poliester
Mbushja Jastëku: 100% poliester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat Batanija: 130x190 cm; Jastëku: 37x37 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star