ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set Warm hug 2021

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000210341
Photo
Video
-60%

Merrni dhuratën e luksit për këtë dimër, me koleksionin më të ri të seteve tona gjithmonë të njohura për përqafimeve të ngrohta. Bashkohuni me më shumë se 2,5 milion përdorues të lumtur. Batanije dhe jastëk i butë, i mbushur me mikrofibra Wellspring® të cilat ju pëlqen t’i përqafoni. Në dispozicion në 2 dizajne dhe 6 ngjyra, me të gjithë ngrohtësinë e materialit prej pellushi dhe faux.

Set Warm hug 2021

Çmimi: Nga 6,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,796 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Merrni dhuratën e luksit për këtë dimër, me koleksionin më të ri të seteve tona gjithmonë të njohura për përqafimeve të ngrohta. Bashkohuni me më shumë se 2,5 milion përdorues të lumtur. Batanije dhe jastëk i butë, i mbushur me mikrofibra Wellspring® të cilat ju pëlqen t’i përqafoni. Në dispozicion në 2 dizajne dhe 6 ngjyra, me të gjithë ngrohtësinë e materialit prej pellushi dhe faux.

Më shumë
Detajet e produktit

Mënyra më e mirë për t'ju treguar përkujdesje

Mos harroni sa mirë ndiheni kur strukeni nën një batanije të ngrohtë dhe të butë në një ditë të ftohtë, dimri? Sa të relaksuar dhe të lumtur jeni kur përqafoni një jastëk të plotë dhe të butë? Tani ju ose i dashuri mund t'i shijoni ato ndjenja në çdo kohë, me këtë batanije dhe jastëk, këtë vit me dizajne dhe ngjyra të reja.

Projektuar për kënaqësi maksimale

Historia e Warm Hug fillon në Krishtlindjet e vitit 2013 me prezantimin e batanijes së parë të projektuar posaçërisht për t'u futur në shtrat. Tani mund të shijoni modelin më të ri, për rehati 2-në-1 duke përdorur përvojën e Dormeo’s për më shumë rehati, relaks dhe butësi në shtëpinë tuaj.

Komoditet që do të dëshironi të ndani, ideal për dhuratë

Një kënaqësi për të gjithë, ky set bën një dhuratë të shkëlqyer për të dashurit tuaj në Krishtlindje ose kur ditët dhe netët fillojnë të freskohen, dhe vjen e lidhur me një fjongo që lexon Shtëpia është aty ku është zemra. Problemi i vetëm është pasi të keni prekur batanijen e butë dhe të ngrohtë dhe të keni shtrënguar jastëkun me push, mund të dëshironi ta mbani për vetë!

Më shumë se një batanije, një përqafim

Batanija është shumë e butë, me lesh artificiale në njërën anë, me një pëlhurë të butë dhe prej pelushi në anën tjetër. Mbeshtilluni poshtë saj në divan ose në kopsht. Mbani një në makinë për udhëtime dimërore, ose në dhomën e gjumit për ngrohtësi shtesë gjatë natës. Shtimi i dy kapëseve e bën të lehtë veshjen e batanijes ndërsa lëvizni, ose shndërroheni në një xhep të ngrohtë për këmbët. E disponueshme në dy madhësi, 130x190cm dhe 200x200cm, dhe mjaft e madhe për ta shijuar të gjithë.

Jastëku më i butë qe keni pasur ndonjëherë, falë Wellsleep

Të gjithë e duan kënaqësinë e thjeshtë të një jastëku dhe tani ju mund të shijoni më të butën, më komoden, me të gjitha përfitimet e mikrofibrave të përparuara Wellsleep®. Ky material i mrekullueshëm është lehtësisht i ajrosshëm, i lehtë dhe i ngrohtë, me një strukturë unike që krijon xhepa ajri për vëllim të shtuar dhe një prekje të butë dhe me push. Është gjithashtu rezistente ndaj mykut dhe njollave, për ta mbajtur atë më të freskët për një kohë më të gjatë. Jastëku me madhësi 40x40cm. Si batanija dhe jastëku mund të lahen në lavatriçe me 30 ° C.

4 pamje në një set

Të dy jastëku dhe batanija janë të kthyeshme, duke dhënë katër pamje me stil në një set. Në dispozicion në dy dizajne, secila në tre ngjyra. Një dizajn klasik ombre me një model gjethesh në të verdhë, jeshile ose gri. Një dizajn modern zig-zag në trëndafil rozë, të kuqe dhe blu. Koleksiononi të gjitha modelet dhe kombinojini për pamje më elegante nëpër shtëpi dhe për më shumë komoditet.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star