Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Set Tapetësh Yin&Yan

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-71%

Luksoz, i ngrohtë dhe elegant, seti i tapetëve është perfekt për çdo dhomë ndenje. Me material memory dhe pellush të butë për të siguruar butësi në çdo hap që ju hidhni. Tapetët kanë një shtresë në pjesën e poshtme e cila nuk lejon rrëshkitjen dhe të përshtatshme për çdo sipërfaqe. Të disponueshme në dy ngjyra:gri dhe ngjyrë argjendi. Përmasa: 50x70cm, 55x125cm, 100x 150cm. Lahen në 30°C.

Set Tapetësh Yin&Yan

Çmimi: 13,990 Lekë


Oferta: 4,001 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Luksoz, i ngrohtë dhe elegant, seti i tapetëve është perfekt për çdo dhomë ndenje. Me material memory dhe pellush të butë për të siguruar butësi në çdo hap që ju hidhni. Tapetët kanë një shtresë në pjesën e poshtme e cila nuk lejon rrëshkitjen dhe të përshtatshme për çdo sipërfaqe. Të disponueshme në dy ngjyra:gri dhe ngjyrë argjendi. Përmasa: 50x70cm, 55x125cm, 100x 150cm. Lahen në 30°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Për një pamje luksoze dhe ndjesi butësie në çdo hap

Seti i tapeteve Dormeo Yin & Yan i përbërë nga 3 tapet me material memory dizenjuar për t'ju ofruar butësi dhe rehati në çdo hap që hidhni. Ky set tapetësh është dizenjuar për këdo që dëshiron dhe preferon tapetët e butë.

Butësi në çdo hap

Tapetët Yin & Yan kanë një shtresë 1.5cm me material memory i cili përshtatet me formën e shputave të këmbëve, duke ofruar rehati, butësi dhe ngrohtësi. Pjesa e sipërme me një material si pellush i butë për të siguruar ngrohtësi në çdo hap që ju hidhni. Pjesa e poshtme me material i cili nuk lejon rrëshkitjen PVC, për më shumë siguri në çdo hap që ju hidhni.

Lahet në lavatriçe, për më shumë lehtësi në mirëmbajtje

Falë materialeve cilësore të përdorura, këto tapete do të ofrojnë freski dhe ambjenti juaj do të jetë i pastër. Për më shumë higjenë, tapetet mund të lahen edhe në lavatriçe me 30°C. Të përshtatshme për çdo lloj sipërfaqe edhe për ato me sistem ngrohje të poshtme. Tapetët janë në përmasë 50x70cm, 55x125 dhe 100x150 cm dhe në dy ngjyra: gri dhe ngjyrë argjendi.

Koleksioni Yin & Yan për çdo shtëpi

Koleksioni më i ri nga Dormeo Yin & Yan funksional dhe dekorues në të njëjtën kohë - i përshtashëm për çdo shtëpi. Një kombinim i materialeve moderne dhe tradicionale për të siguruar një ambjent perfekt dhe të bukur në të njëjtën kohë.

Të dhëna teknike
Materiali material memory, polistër, pvc
Përmasat 1x50x70 cm; 1x55x125 cm; 1x100x150 cm.
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star