ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set këllëfësh Sleep&Inspire

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000177818
Photo
Video

Freskoni dhomën tuaj të gjumit me një pamje moderne me këtë set të ri me material 100% pambuk për një gjumë të shkëlqyer gjatë gjithë natës. Me materiale shumë cilësore dhe me endje me material percale, për forcë dhe butësi të qëndrueshme. Dizajni i kthyeshëm ju jep 4 pamje në 1 set. Këllëfi i jorganit është në dispozicion në dy madhësi, 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Set këllëfësh Sleep&Inspire
Nga 2,990 Lekë Deri në
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Freskoni dhomën tuaj të gjumit me një pamje moderne me këtë set të ri me material 100% pambuk për një gjumë të shkëlqyer gjatë gjithë natës. Me materiale shumë cilësore dhe me endje me material percale, për forcë dhe butësi të qëndrueshme. Dizajni i kthyeshëm ju jep 4 pamje në 1 set. Këllëfi i jorganit është në dispozicion në dy madhësi, 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Rifreskoni dhomën tuaj me një pamje të re

Mënyra më e shpejtë për të ndryshuar dhomën tuaj të gjumit dhe për ta ndihmuar atë ta shndërroni në një oaz qetësie është me një pamje të re nga një set i ri çarçafësh. Koleksioni Dormeo Sleep & Inspire i artikujve për dhomat e gjumit me cilësi të lartë dhe me vlerë të lartë tani përfshin këtë linjë të re të kompleteve të çarçafëve elegant dhe të modern, me këllëf jorganësh dhe jastëkësh.

Pambuk percale

Ndjesia e pastër dhe natyral e pambukut ndaj lëkurës suaj është një rehati kur shkoni në shtrat. Thithja e shkëlqyeshme e pambukut dhe përçueshmëria e nxehtësisë, duke e bërë atë më të freskët në verë, më të ngrohtë në dimër, e bëjnë atë pëlhurën ideale për shtratin, duke siguruar një mjedis më të shëndetshëm të gjumit. Setet prej pambuku jo alergjik dhe anti-statik ofrojnë komoditet, pastërti, natë pas nate.

Ky set është me material pambuku percale 100%, i cili përdor një model ndër-thurës që kombinon butësinë dhe forcën optimale, duke e bërë atë të kete jetëgjatësi më shumë. Ngjyra të qëndrueshme dhe seti mund të lahet në lavtriçe në 60 °C, seti do të duket i shkëlqyeshëm për vite me radhë dhe do të bëhet më i butë gjatë përdorimin.

4 kombinime në 1 set të vetëm

Këllëfi i jorganit dhe jastëkut secili kanë një model elegant bardh e zi në njërën anë, dhe një ngjyrësh në anën tjetër. Kombinojini dhe përshtatini për të krijuar pamje të reja, deri në 4 kombinime të ndryshme për të shprehur stilin tuaj dhe për t’i mbajtur gjërat të freskëta në dhomën e gjumit.

Përshtatet plotësisht me jorganin tuaj

Këllëfi i jorganit përdor një sistem të mbylljes në dy cepat me rrip dhe me lak që mund t'ju ndihmojnë ta mbani jorganin tuaj në mënyrë të vendosur dhe të sigurt në vend, kështu që duket dhe ndihet më mirë me më pak punë. Në dispozicion në dy madhësi, 140x200cm me 1 këllëf jastëk dhe 200x200cm me 2 këllëf jastëkësh.

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Funksione Shtesë 140x200cm, 200x200cm
Linja Dormeo Comfort
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme gri, Pjeshkë
Programi Dormeo Fjetja
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star