Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set këllëfësh Dreamspace

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Seti i këllëfëve Dreamspace do të gjallërojë edhe më shumë dhomën e gjumit të fëmijëve tuaj. 4 pamje në një set të vetëm. Një dizajn i këndshëm që mund ta kombinoni sipas dëshirës tuaj. Ky set përfshin: këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 40x60 cm. Prodhuar me material 100% pambuk, i butë për lëkurën e fëmijes tuaj. Lahet në 60℃. Mbyllje me zinxhir.

Set këllëfësh Dreamspace
3,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Dreamspace do të gjallërojë edhe më shumë dhomën e gjumit të fëmijëve tuaj. 4 pamje në një set të vetëm. Një dizajn i këndshëm që mund ta kombinoni sipas dëshirës tuaj. Ky set përfshin: këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 40x60 cm. Prodhuar me material 100% pambuk, i butë për lëkurën e fëmijes tuaj. Lahet në 60℃. Mbyllje me zinxhir.

Më shumë
Detajet e produktit

Hapësira kozmike në dhomën e fëmijës tuaj

Një set çarçafësh i dizenjuar me hapësirën kozmike, shumë i këndshëm dhe plot ngjyra. Prodhuar me material 100% pambuk i cili është shumë i butë për lëkurën e fëmijës dhe do të stimuloje fantazinë e tyre. Me dizajne të ndryshme në të dyja anët, ku ju mund të zgjidhni atë që fëmija juaj preferon më shumë.

Dreamspace Bedding Set

Ëndrra të këndshme për ju dhe fëmijën tuaj

Pamvarësisht anës që ju do të zgjidhni, hapësirës kozmike dhe planetëve apo qiellit të mbushur me yje, ky set do t'ju ofrojë një gjumë të qetë dhe të reahtshëm vogëlushëve tuaj. Falë materialit cilësore 100% pambuk dhe mbylljes me zinxhir si për këllefin e jorganin dhe jastëkut, ky set është shume praktik edhe në larje, keshtu edhe për ju do të jetë si një ëndërr e këndshme. Lahet në 60°C temperaturë në të cilën do të largohen të gjitha bakteriet dhe pluhurat. E disponueshme vetëm në një përmasë: këllëf jorgani 140x200 cm & këllëf jastëku 40x60 cm.

Dreamspace Bedding Set

Lejoni fëmijët të ëndërrojnë dhe të kapin yjet

Me një dizajn shumë të bukur dhe të veçantë linja Dreamspace është fantastike për të zhvilluar imagjinatën e fëmijeve tuaj. Dizanjuar nga Klavdija, fituese e konkursit internacional Dormeo, fëmijët tuaj do të flenë nën yje dhe ato nuk do të duan të lënë kurrë dhomën e tyre të bukur.

Dreamspace Bedding Set
Të dhëna teknike
Materiali 100% cotton
Programi Dormeo Fëmijët
Përmasa e Jastëkut 40x60 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star