Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Set Jorgan + Jastëk Hero

Photo
Video

Seti jorgan dhe jastëk Hero është i pasuruar me re-vitalize e cila ndihmon në rigjenerimin e trupit dhe për një gjumë të mirë. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni sipas dëshirës lartësinë dhe fortësinë e tij. Seti mund të lahet në lavatriçe me 40°C. 

  • Seti tek: Jorgan 140x200cm & jastëk 50x70cm
  • Seti dopjo: Jorgan 200x200cm & 2 jastëk 50x70cm
Set Jorgan + Jastëk Hero
14,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti jorgan dhe jastëk Hero është i pasuruar me re-vitalize e cila ndihmon në rigjenerimin e trupit dhe për një gjumë të mirë. Jastëku është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit. Ju mund të rregulloni sipas dëshirës lartësinë dhe fortësinë e tij. Seti mund të lahet në lavatriçe me 40°C. 

  • Seti tek: Jorgan 140x200cm & jastëk 50x70cm
  • Seti dopjo: Jorgan 200x200cm & 2 jastëk 50x70cm
Më shumë
Detajet e produktit

Fli gjumë si hero

Qëndroni rehat dhe ngrohtë në shtrat me një ndihmë të vogël falë setit jorgan dhe jastëk Hero. Seti jorgan dhe jastëk Hero është i pasuruar me re-vitalize e cila ndihmon në rigjenerimin e trupit dhe për një gjumë të mirë e të thellë. Seti është në ngjyrë të bardhë dhe perreth tij me një shirit me material satten në ngjyrë blu.

I lehtë, i ngohtë dhe shumë i rehatshëm

Jorgani dhe jastëku Hero janë me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, material i cili siguron që jastëku dhe jorgani të kenë sa më shumë ajrosje dhe të jenë të ngrohtë. Set i lehtë dhe i ngrohtë. E gjithë kjo falë materialeve shumë të buta të përdorura në këtë set. Struktura unike krijon xhepa ajri të cilët do ti shtojnë volumin jorganit dhe jastëkut.

 

Trajtuar me Re-Vitalize

Kjo set jorgani dhe jasteku jane trajtuar me Re-Vitalize. Kur trupi i njeriut bie në kontakt me re-vitalize, qelizat aktivizohen, metabolizmi i trupit të njeriut forcohet dhe qarkullimi i gjakut rritet. Kjo ndihmon në:

  • përmirësimin e cilësisë së gjumit
  • rrit energjinë e trupit dhe ndihmon në proçesin e rivitalizimit
  • ndimon trupin të shplodhet

Ambjent i thatë dhe i freskët

Pjesët anësore të jastëkut rreth e qark tij janë me material AirX Ssytem i cili siguron një ambjent të thatë e të freskët.

Rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut sipas dëshirës

Me jastëkun Hero ju mund të rregulloni sipas dëshirës tuaj lartësinë dhe fortësinë e tij, thjeshtë duke hequr mbushjen. Ai është me zinxhir në njërën anë dhe ju mund të hiqni dhe shtoni mbushjen. I përshtatshëm për çdo pozicion gjumi.

Lehtësi në mirëmbajtje

Seti mund të lahet i gjithi në lavatriçe me 40°C. Për të parandaluar ngjeshjen, duhet ti shkundni mirë pasi ti nxirrni nga lavatriçja. Mund ta përsërisni këtë proçes edhe gjatë tharjes. Sigurohuni që të thahen plotesisht.

FLINI SI HERO!

Ne në Dormeo e dimë se sa i rëndësishëm është gjumi për një jetë të mirë e të suksesshme. Linja më e re e produkteve HERO është krijuar dhe dizenjuar për t'ju dhuruar një gjumë të mirë e shplodhës për të cilin çdo njeri ka nevojë. Sespe po të flesh si Hero, do të zgjohesh si Hero dhe do të jetosh si një Hero.

Më shumë rreth produkteve HERO

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbushja Pillow: 100% PES fiber 900G (Wellsleep), Duvet: 200GSM 100%polyester Wellsleep PES fiber
Programi Dormeo fjetja
Përmasat Pillow: 50x70cm, Duvet: 140X200 or 200X200
Stina të gjithë vitin
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star