Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rrugicë për tualet Coral 50X70cm

Photo
Video
-40%

Rugicë për tualet me një strukture dhe dizajn 3D në pjesën e sipërme e cila jo vetëm do t'ju dhurojë ndjesinë sikur po ecni buzë detit, por gjithashtu do ti japë një pamje tjetër tualetit tuaj.

 • përmasa 50x70cm
 • i disponueshëm në 4 ngjyra
 • me material memory
 • dizajn 3D
Rrugicë për tualet Coral 50X70cm

Çmimi: 2.490 Lekë


Oferta: 1.490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rugicë për tualet me një strukture dhe dizajn 3D në pjesën e sipërme e cila jo vetëm do t'ju dhurojë ndjesinë sikur po ecni buzë detit, por gjithashtu do ti japë një pamje tjetër tualetit tuaj.

 • përmasa 50x70cm
 • i disponueshëm në 4 ngjyra
 • me material memory
 • dizajn 3D
Më shumë
Detajet e produktit

Rrugicë për tualetin e cila do t'ju jap kënaqesinë që kur të dilni nga dushi dhe të hidhni hapat mbi butësinë dhe luksin që ajo ofron. Dizenjuar për të gjithë ju që dëshironi të përjetoni një eksperiencë sikur të ishit në një qëndër spa.

Materiali dhe dizajni

Rugicë për tualet me një strukture dhe dizajn 3D në pjesën e sipërme e cila jo vetëm do t'ju dhurojë ndjesinë sikur po ecni buzë detit, por gjithashtu do ti japë një pamje tjetër tualetit tuaj. Forma e saj 3D në pjesën e sipërme do t'ju ofrojë relaksimin dhe efekt masazhues.

E disponueshme në ngjyrat: Jeshile, Lejla, Bezhë dhe Bojëqielli.

 

 

Për të bërë sa më të rehatshme këtë shtresë ne i kemi shtuar një shtresë memory, e cila ofron një ndjesi luksi nën shputat tuaja dhe i mban ato ngrohtë dhe të thata sa hërë që ju vendosni këmbët.

Material Memory

Materiali memory përshtatet në mënyrë perfekte me formën e këmbës tuaj, duke ofruar rehatinë dhe mbështetjen e duhur.

 

Materiali memory përshtatet me konturet e shputave tuaja. Materiali memory në rrugicën e e tualetit Dormeo i përgjigjet pozicionit, temperaturës dhe përshtatet më së miri duke ofruar sa më shumë rehati, ngrohtësi dhe butësi për këmbët tuaja. Ajo do t'ju ofrojë një ambjent të freskët dhe të pastër.

Mbulesa e saj është e përbërë nga një material i cili përthith lagështinë dhe thahet shpejt, pjesët anësore të saj janë të trajtuara me CleanEffect®, e cila vepron kundër-bakterieve dhe pluhurave, për të siguruar higjenë dhe freski maksimale.

Në pjesën e poshtme të saj ajo është e krijuar me një material i cili nuk lejon rrëshkitjen, që është zgjidhja perfekte për të gjitha sipërfaqet, për më shumë siguri. Gjithashtu është e përshtatshme edhe për sipërfaqe të cilat kanë ngrohje qendrore e cila është e instaluar në dysheme.

 
 
 

Përmasa & Mirëmbajtja

Me një përmasë 50x70cm dhe një dizajn elegant është e përshtatshme dhe e kombinueshme për çdo tualet. Për më shumë lehtësi ajo mund të lahet në lavatriçe.

Të dhëna teknike
Përmasat 50x70 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star