ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Rrugica për tualet Aloe Vera 3D

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000150815
Photo
Video
-60%

Shtojini luksin tualetit me rrugicën Aloe Vera 3D, më shumë butësi dhe stil. Materiali i saj përthith lagështinë dhe thahet shumë shpejt. Rrugica është 1.5cm sfungjer memory për më shumë mbështetje dhe rehati në krahasim me rrugicat e thjeshta. Materiali memory përshtatet me formën e shputave tuaja duke ju ofruar butësi dhe ngrohtësi maksimale.

Rrugica për tualet Aloe Vera 3D

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 796 Lekë

Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtojini luksin tualetit me rrugicën Aloe Vera 3D, më shumë butësi dhe stil. Materiali i saj përthith lagështinë dhe thahet shumë shpejt. Rrugica është 1.5cm sfungjer memory për më shumë mbështetje dhe rehati në krahasim me rrugicat e thjeshta. Materiali memory përshtatet me formën e shputave tuaja duke ju ofruar butësi dhe ngrohtësi maksimale.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjesia luksoze e spa-s në shtëpinë tuaj

Dilni nga vaska ose dushi dhe vendosni këmbët të pushojnë dhe relaksohen mbi rrugicën e bukur dhe të butë. Këto rrugica janë dizejnuar për rehati maksimale, butësi të jashtëzakonshme dhe strukturë me shumë shtresa.

Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

Butësi dhe stil

Dizajni 3D i jep më shumë butësi dhe stil. Materiali i saj përthith lagështinë dhe thahet shumë shpejt. Rrugica është 1.5cm sfungjer memory per me shume mbeshtjete dhe rehati ne krahasim me rrugicat e thjeshta. Materiali memory pershtatet me formen e shputave tuaja duke ju ofruar butesi dhe ngrohtesi maksimale.

Për më shumë siguri

Për më shumë siguri, pjesa e poshtme e saj ka një sipërfaqe që nuk rrëshket e cila mbështet fort në dyshemen e thatë, dhe është gjithashtu e përshtatshme për sipërfaqe me ngrohje nën dysheme.

  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

E përshtatshme për çdo tualet

E disponueshme në ngjyrë bezhë ose gri, dy ngjyra të cilat kombinohet lehtësisht me çdo stil tualeti.

  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
  • Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat

Më shumë freski

Dëshironi që tualeti juaj të qëndrojë i freskët dhe i pastër, rrugica 3D Aloe Vera është përmirësuar me një trajtim efektiv antibakterial dhe antimikrobik, ndërsa AirX System mundëson ajrosjen, duke e bërë atë të thahet më shpejt dhe kështu mikroorganizmat do ta kenë më të vështirë të zhvillohen.

Dormeo Aloe Vera 3D Bath Mat
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Materiali 100% polyester, material memory
Programi Dormeo Banjo
Përmasat 50x70 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star