ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set aksesorësh për fshesën Victoria Vac Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110046945 SKU: 110046945
Photo
Video
-30%

Ruani fuqinë pastruese të fshesës Victoria Vac me këtë set të dobishëm të aksesorëve që do t'ju ndihmojë të mbani shtëpinë tuaj në gjendjen më të mirë dhe më të shëndetshme. Seti përfshin dy peceta mikrofibër shumë thithëse, për të ndihmuar në pastrimin e derdhjeve dhe njollave. Gjithashtu ka një filtër që largon alergjenët dhe irrituesit nga ajri, duke ju lejuar ju dhe familjen tuaj të merrni frymë më lehtë.

Set aksesorësh për fshesën Victoria Vac Rovus

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 693 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Ruani fuqinë pastruese të fshesës Victoria Vac me këtë set të dobishëm të aksesorëve që do t'ju ndihmojë të mbani shtëpinë tuaj në gjendjen më të mirë dhe më të shëndetshme. Seti përfshin dy peceta mikrofibër shumë thithëse, për të ndihmuar në pastrimin e derdhjeve dhe njollave. Gjithashtu ka një filtër që largon alergjenët dhe irrituesit nga ajri, duke ju lejuar ju dhe familjen tuaj të merrni frymë më lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Dysheme më të pastra, ajër më i freskët

Një shtëpi e pastër është një shtëpi e shëndetshme, pa papastërti, pluhur dhe alergjen që shkaktojnë sëmundje dhe probleme të frymëmarrjes Shtoni këtë set me 3 aksesore per fshesen Rovus Victoria Vac për ta mbajtur shtëpinë tuaj më të pastër dhe ajrin më të freskët, kështu që ju dhe familja mund të shijojë një mjedis më të shëndetshëm.

Peceta ultra-thithëse për tu pastruar thellë

Seti vjen me dy lecka mikrofibre për t'u siguruar që fshesa Rovus Victoria Vac është tashmë gati për ta mbajtur shtëpinë tuaj pa njolla. Mikrofibrat i bëjnë këto peceta ultra-thithëse, dhe të afta të bëjnë punë të shpejtë të derdhjeve, njollave dhe rrëmujave të tjera. Lahen në lavatriçe dhe ripërdoren përsëri, janë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe zgjasin shumë dhe janë një shtesë e shkëlqyeshme për koleksionin tuaj të pastrimit.

Një filtër për ajër më të pastër

Seti përfshin gjithashtu një filtër të krijuar posaçërisht për të mbajtur shtëpinë tuaj pa alergjen dhe irritues, duke kapur deri në 95% të të gjitha mikropjesezave të marra nga vakumi dhe duke nxjerrë vetëm ajrin e pastër përsëri në dhomë. Hiqni polenin, qimet e kafshëve shtëpiake dhe pluhurin dhe lini familjen tuaj të marrë frymë më lehtë në shtëpi.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star