Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Dormeo White Week

Deri ne 50% Uljet Dormeo White Week

Nxitoni për të përfituar SUPER OFERTAT para se të mbarojnë!

-50%
 
[banner_timer]
 

Fshesë Victoria Vac Rovus

Photo
Video
-20%

Fshesa Victoria Vac një fshesë shumëfunksionale thithëse dhe larëse - në një pajisje të vetme. Sillni një revolucion pastrimi në shtëpinë tuaj me 3-në-1 Victoria Vac - fshesë thithëse, fshesë dore dhe sistem i integruar larës e përshtatshme për të gjitha dyshemetë.

Fshesë Victoria Vac Rovus

Çmimi: 24,990 Lekë


Oferta: 19,990 Lekë

18,990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Furnizimi me këtë produkt pritet të vijë në: Shkurt 2021
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Fshesa Victoria Vac një fshesë shumëfunksionale thithëse dhe larëse - në një pajisje të vetme. Sillni një revolucion pastrimi në shtëpinë tuaj me 3-në-1 Victoria Vac - fshesë thithëse, fshesë dore dhe sistem i integruar larës e përshtatshme për të gjitha dyshemetë.

Më shumë
Detajet e produktit

Victoria Vac e gjithëanëshme

Fshesë thithëse e fuqishme me teknologji ciklonike

Dizajni ciklonik i fshesës me korrent pa depozita letra apo lecke për mbeturinat ju jep të gjithë fuqinë e nevojshme për të thithur pluhur, papastërtitë, flokët ose mbeturina. Ajri hyn me shpejtësi në ciklon dhe përshpejtohet më tej përmes kalimit të ajrit për të ndarë në mënyrë efektive pluhurin nga ajri.

Njësia e heqshme, pra fshesa e dorës, do të thotë që ju mund të pastroni kudo, me të njëjtën fuqi pa kabëll sikur te ishit duke pastruar me Victoria Vac të plotë.

Fuqia: 3.000 Rrotullime për minutë

Autonomi: 60 min

Rovus Victoria Vac

Për pastrim më të thjeshtë, më pak alergjen

Një sistem filtri me tre shtresa mund të kapë deri në 95% të të gjithë grimcave mikro, duke larguar alergjenët si polen, qimet e kafshëve shtëpiake dhe pluhurin nga shtëpia, duke ju ndihmuar ju dhe familjen tuaj të merrni frymë më lehtë. Filtri mund të lahet, dhe mund të ripërdoret shumë herë.

Rovus Victoria Vac

Furçë Turbo për pastrim më të shpejt

Thithja e fortë e teknologjisë ciklonike të vakumit shoqërohet me një furçë të fuqishme 3000 RPM turbo dhe furça anësore. Furça turbo jep performancë të fuqishme në dysheme dhe tapetë dhe mbledh të gjitha papastërtitë.

Rovus Victoria Vac

Sistem unik për larje

Ajo që e diferencon fshesën Victoria Vac nga fshesat e tjera thithëse është përdorimi i një sistemi unik edhe për larje, për të hequr njollat dhe papastërtitë nga dyshemeja gjatë pastrimit.

Me depozite uji me buton on/off nxjerr në mënyrë të barabartë ujin për të ruajtur lagështinë optimale në pastrim. Tani mund të fshini dhe lani me të njëjtën kohë, pasterti qe shkelqen në të gjitha llojet e dyshemeve, pa përdorimin e kimikateve të dëmshme.

Rovus Victoria Vac

E gjithëaneshme

Kombinim i dy nga punëve të përdritshme të shtëpisë – pastrimi dhe larja, tani me një pajisje të vetme, Rovus Victoria Vac do tju ndryshojë mënyrën tuaj të të pastruarit.

Rovus Victoria Vac
 • Rovus Victoria Vac

  Pa kabëll

  Kështu ju mund të pastroni në çdo lloj sipërfaqe dysheme apo tapete. Përdoret në shtëpi ose mund ta përdorni dhe jashtë për të pastruar makinën.

 • Rovus Victoria Vac

  Drita LED

  Drita LED është e pozicionuar në pjesën përpara furçës thithëse për t'ju siguruar që asnjë papastërti nuk do të ngelet mbi sipërfaqe.

 • Rovus Victoria Vac

  Furça anësore

  Kapni papastërtitë në cepa në mënyre perfekte. Duke punuar sëbashku me pajisjen bazë furca kryesore thith papastërtitë shpejt dhe thjeshtë.

 • Rovus Victoria Vac

  Koshi

  Ju nuk do të duhet të shqetësoheni për qese apo çanta për mbeturina, fshesa Victoria Vac është me sistem pa qese.

Bateri Li-ion

Bateria punon deri në 60 min, dhe ka një tregues të qartë me dritë. Bateria e rikarikueshme ju jep liri të plotë për ta përdorur dhe për të pastruar kudo që ju nevojitet, pa kabëll.

Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Pajisjen bazë
 • Pajisja që përdoret si fshesë dore
 • Furçe turbo me motor
 • 2në1 furca me vrimë/furcë për pluhurat
 • Aksesori për tu varur në murë
 • Kabulli i karikimit
 • Depozitë uji
 • Pecetë (x1)
 • Manual përdorimi

Bateri Li-ion: ZL-826 0 S0722; 25,9 V; 2200 mAh; 56,98 Wh. Deri në 60 minuta përdorim.

Zhurma: < 80 dB

Rovus Victoria Vac

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia