ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Seti i aksesorëve Rovus Victor Vac Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110038817 SKU: 110038817
Photo
Video

Seti i aksesorëve Rovus Victor Vac është krijuar posaçërisht për t'u përdorur me fshesën Rovus Victor Vac dhe ju lejon të sjellni pastrimin me të në nivelin tjetër. Seti përfshin një furçë që lejon pastrim më të thellë dhe është veçanërisht e dobishme për personat që kanë kafshë shtëpiake. Ajo gjithashtu vjen me një shishe spërkatëse që mund të mbushet me ujë ose detergjent pastruese për efekt edhe më të madh të pastrimit.

Seti i aksesorëve Rovus Victor Vac Rovus
2,990 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Seti i aksesorëve Rovus Victor Vac është krijuar posaçërisht për t'u përdorur me fshesën Rovus Victor Vac dhe ju lejon të sjellni pastrimin me të në nivelin tjetër. Seti përfshin një furçë që lejon pastrim më të thellë dhe është veçanërisht e dobishme për personat që kanë kafshë shtëpiake. Ajo gjithashtu vjen me një shishe spërkatëse që mund të mbushet me ujë ose detergjent pastruese për efekt edhe më të madh të pastrimit.

Më shumë
Detajet e produktit

Kombinojini me Rovus Victor Vac dhe trajto çdo problem të pastrimit në shtëpi

Seti i aksesorëve Rovus Victor Vac është krijuar për përdorim me fshesen Rovus Victor Vac, duke e bërë atë edhe më të domosdoshëm.

Përbëhet nga dy aksesorë - Furça për heqjen e qimeve dhe shishja sprucuese. Kjo pajisje e dobishme ju lejon të zgjeroni funksionalitetin e Victor Vac dhe ta bëni atë një produkt pastrues të vlefshëm për çdo nevojë shtëpiake.

Rovus Victor Vac Accessory Set

Furça për pastrimin e qimeve dhe pluhurave

Furça e qimeve do të bëhet një element i domosdoshëm për pronarët e kafshëve shtëpiake dhe personat me alergji. Projektuar për të arritur në zona të vështira, furça mund të heqë lehtësisht dhe në mënyrë efektive qimet e qëndrueshme të kafshëve shtëpiake dhe pluhurat.

Mund të pastroni papastërtitë thellë nga tapetët, mobiljet dhe sipërfaqet e tjera të tekstilit, duke e bërë shtëpinë tuaj më të pastër dhe ajrin më të lehtë për të marrë frymë.

Rovus Victor Vac Accessory Set

Ujisni lulet ose sperkatni me uje kepucet ose bicikleten

Shishja spërkatëse ju lejon të përdorni fshesën Rovus Victor Vac pa u kufizuar. Kur e mbushni me ujë, ju mund të spërkasni në çdo lloj sipërfaqe ose mund ta përdorni për të vaditur edhe lulet.

Vendosni disa produkte pastrimi brënda ndërsa pastroni me fshesë korrenti dhe mund ta përdorni edhe për të pastruar dritare, pasqyra, çizmet me baltë, biçikletë me baltë dhe shumë më tepër.

Rovus Victor Vac Accessory Set

Përdoreni me fshesën Victor Vac për rezultate më të mira

Furça Turbo Rovus Victor Vac është dizenjuar për tu përdorur me fshesën Rovus Victor Vac. Kjo fshesë me korrent shumëfunksionale lejon pastrim të thatë dhe të lagësht dhe do t'ju ndihmojë të merreni me çdo rrëmujë në shtëpinë tuaj, pavarësisht nëse është bërë nga papastërtia, pluhuri apo edhe lëngjet ngjitëse.

Porosit tani fshesën Rovus Victor Vac këtu

Rovus Victor Vac Accessory Set

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star