Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set Aksesoresh Steam System

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110041393 SKU: 110041393
Photo
Video

Merrni edhe më shumë nga pastrimi i thellë me Rovus Steam System me kompletin e ri të aksesorëve. Gjashtë furça e bëjnë edhe më të lehtë heqjen e papastërtive, njollave, yndyrës dhe grimcave nga cepat dhe zonat e vështira për tu arritur, edhe dy copa mikrofibër. Përfitoni nga fuqia e avullit dhe mbajeni shtëpinë tuaj të freskët dhe të pastër.

Set Aksesoresh Steam System
2,290 Lekë
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Merrni edhe më shumë nga pastrimi i thellë me Rovus Steam System me kompletin e ri të aksesorëve. Gjashtë furça e bëjnë edhe më të lehtë heqjen e papastërtive, njollave, yndyrës dhe grimcave nga cepat dhe zonat e vështira për tu arritur, edhe dy copa mikrofibër. Përfitoni nga fuqia e avullit dhe mbajeni shtëpinë tuaj të freskët dhe të pastër.

Më shumë
Detajet e produktit
SKU: 110041393

Merrni edhe më shumë nga pastrimi i thellë me Rovus Steam System me kompletin e ri të aksesorëve. Gjashtë furça e bëjnë edhe më të lehtë heqjen e papastërtive, njollave, yndyrës dhe grimcave nga cepat dhe zonat e vështira për tu arritur, edhe  dy copa mikrofibër. Përfitoni nga fuqia e avullit dhe mbajeni shtëpinë tuaj të freskët dhe të pastër.

Fuqia pastruese e avullit të pastër

Sistemi i avullit Rovus sjell pastrim me cilësi të lartë të avullit në shtëpinë tuaj, duke hequr njollat, yndyrat, aromat, bakteret dhe mikroorganizmat nga sipërfaqet dhe tekstilet duke përdorur fuqinë e avullit të pastër, pa përdorimin e ndonjë kimikate të dëmshme. Tani mund të zgjeroni funksionalitetin e sistemit tuaj të avullit me këtë set me tetë aksesorë.

Një furçë për çdo përdorim

Seti përfshin gjashtë furça të dizajnuara për të hyrë në cepa të ngushtë dhe zona të tjera të vështira për t'u arritur, duke sjellë fuqinë e pastrimit të avullit në njolla të vështira. Me këtë set do të merrni 2 furça metalike, 2 furça të vogla plastike dhe 2 furça të mëdha plastike.

  • Shpërtheni yndyrat në kuzhinë ose zonën e barbecue
  • Sulmoni papastërtitë dhe zmerçin në banjë
  • Derdhjet e naftës dhe njollat e tjera në garazh

Furça e duhur mund të ndihmojë sa herë që nevojitet pastrim më intensiv.

Peceta mikrofibre për pastrim të butë

Kur nevojitet një pastrim më i butë, si me rrobat, tapiceritë, perdet ose tekstilet e tjera, thjesht përdorni pecetat me mikrofiber për të siguruar pastrim të thellë me siguri.

  • Hiqni rrudhat nga këmisha apo fustani pa hekurosur
  • Freskoni perdet delikate
  • Hiqni aromat dhe njollat e kafshëve shtëpiake nga mobiljet
  • Bëni tapet dhe rrugicat tuaj të duken si të reja

Të dy pecetat me mikrofibër janë gjithashtu ideale për t'u përdorur në dysheme dhe sipërfaqe të tjera, një pjesë thelbësore e kompletit tuaj të përditshëm të pastrimit.

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star