Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Fshesë Spray Mop Eco Higjienizuese Rovus

Photo
Video

Fshesa Rovus Eco Sanitizer përfaqëson njërevolucion në pastrimin e shtëpisë duke përdorur energji elektrike për të ndarëmolekulat e ujit të rubinetit dhe kripës së kuzhinës për të prodhuar njëpastrues për shumë qëllime. Pastron papastërtitë, higjenizon dhe aromatizonduke eleminuar deri në 99% të mikrobeve, baktereve dhe viruseve.

Fshesë Spray Mop Eco Higjienizuese Rovus
3,990 Lekë
3,790 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Fshesa Rovus Eco Sanitizer përfaqëson njërevolucion në pastrimin e shtëpisë duke përdorur energji elektrike për të ndarëmolekulat e ujit të rubinetit dhe kripës së kuzhinës për të prodhuar njëpastrues për shumë qëllime. Pastron papastërtitë, higjenizon dhe aromatizonduke eleminuar deri në 99% të mikrobeve, baktereve dhe viruseve.

Më shumë
Detajet e produktit

Fuqia maksimale e pastrimit, pa kimikate të blera në dyqan

Eshtë e rëndësishme për të mbajtur shtëpinë tuaj të pastër, por produktet e pastrimit të blera në dyqane shpesh janë plot me kimikate të dëmshme që mund t'ju dëmtojnë ju, familjen tuaj dhe mjedisin.

Tani mund të krijoni solucionin tuaj të fuqishëm të pastrimit me prekjen e një butoni, nga uji i zakonshëm i çezmës dhe kripa dhe të pastroni shtëpinë tuaj me një leckë të lehtë, e lehtë për t’u përdorur, së bashku me një shishe sprucuese të ndashme për të bërë pastrim maksimal kudo ne shtepi.

Rovus Eco Sanitizer

E lehtë në përdorim dhe plotësisht natyrale

Thjesht shtoni një lugë çaji kripë në shishen e ujit, pastaj ndizeni. Nivelet e ulëta të energjisë elektrike bëjnë që molekulat e ujit dhe kripës të ndahen, duke formuar dy oksidantë të fuqishëm.

NaOH shkurton yndyrën dhe grimcën pa shume mundim. NClO punon për të pastruar dhe deodorizuar gjithçka me të cilën bie në kontakt, duke eleminuar deri në 99% të të gjitha mikrobeve, baktereve dhe viruseve. Përdorni në përqendrime të ndryshme për të trajtuar të gjitha problemet tuaja të pastrimit, pa lënë asnjë kimikat të ashpër pas.

 • 1
  Rovus Eco Sanitizer

  Mbushni shishen me 425 ml ujë/rubineti

 • 2
  Rovus Eco Sanitizer

  Shtoni një ose dy lugë kripë të ashpër, të imët, kripë tryeze

 • 3
  Rovus Eco Sanitizer

  Lidhni kabllin e USB dhe shtypni butonin e energjisë për të filluar procesin e elektrolizës.

Pastroni, higjenizioni dhe aromatizoni në të gjithë shtëpinë

Use the mop on all floors and get fast results with a fresh shine and deep clean you’ll notice. Take off the spray bottle and bring the same cleaning and sanitizing power to all areas of your home. Përdorni fshesen në të gjitha siperfaqet dhe merrni rezultate të shpejta me një shkëlqim të pastër dhe pastrim të thellë që do të vini re. Shishja sprucuese mund te hiqet, per te pastruar edhe siperfaqe te tjera ne shtepi

 • Pastroni banjën,piletat kullues, tualet dhe pllaka.
 • Siperfaqe te ndryshme ne kuzhine, soben etj.
 • Aromatizoni ajrin dhe hiqni aromat e gatimit, pirjes së duhanit dhe kafshëve shtëpiake.
 • Dezinfektoni këpucët, pajisjet sportive, lodrat për fëmijë dhe produkte të tjera të papërshtatshme për tu larë.
 • Freskoni tapiceritë dhe shtretërit e qenve me një spraj natyral antibakterial.
 • Rovus Eco Sanitizer

  Në zonat e kafshëve shtëpiake

 • Rovus Eco Sanitizer

  Higjenizoni

 • Rovus Eco Sanitizer

  Aromatizoni

Krijuar duke pasur ne mendje mjedisin dhe ekonomine

Fshesa Rovus Eco Sanitizer e bën të lehtë pastrimin pa zbardhues ose detergjentë të shtrenjtë dhe të dëmshëm.

Lecka e pastrimit me mikrofibër që mund të lahet dhe mund të ripërdoret, ekonomike dhe efektive.

Rovus Eco Sanitizer
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Shkopin
 • Shishen miksuese
 • Pecetën
 • Kabull 0.5m Micro USB
 • Sprucuesin
 • Lugën matëse
Rovus Eco Sanitizer

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia