ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110074744 SKU: 110074744
Photo
Video
-50%

Mbani të gjitha dyshemetë tuaja pa njolla dhe sa më higjienike me këtë pajisje të lehtë, pa kabëll që përdor peceta me mikrofibër lëkundëse me frekuencë të lartë (që imitojnë fërkimin e duarve) për të pastruar pa mundim sipërfaqet mbi 1000 herë në minutë. Shtoni ujë ose detergjentë të tjerë pastrimi për të marrë rezultatet që dëshironi. Punon pa kabëll për deri në 40 minuta përdorim me një karikim. Vjen me dy peceta pastrimi që lahen në lavatriçe.

Rovus

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 745 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mbani të gjitha dyshemetë tuaja pa njolla dhe sa më higjienike me këtë pajisje të lehtë, pa kabëll që përdor peceta me mikrofibër lëkundëse me frekuencë të lartë (që imitojnë fërkimin e duarve) për të pastruar pa mundim sipërfaqet mbi 1000 herë në minutë. Shtoni ujë ose detergjentë të tjerë pastrimi për të marrë rezultatet që dëshironi. Punon pa kabëll për deri në 40 minuta përdorim me një karikim. Vjen me dy peceta pastrimi që lahen në lavatriçe.

Më shumë
Detajet e produktit

Një shtëpi e pastër fillon nga dyshemeja

Një shtëpi e pastër ka nevojë për dysheme të pastra për të parandaluar qarkullimin e papastërtive, dhe mënyra më e mirë për t'i mbajtur dyshemetë tuaja pa njolla është me ujë dhe leckë. Tani mund të merrni rezultatet që dëshironi pa pasur nevojë për kova, lecka dhe pastrim pa fund, me leckën e re Rovus Sonic - mënyra me shpejtë dhe me lehtë për të pastruar dyshemetë në shtëpi.

Rovus Sonic Mop
 • Rovus Sonic Mop

  Veprim Sonic

 • Rovus Sonic Mop

  Kohë veprimi e gjatë

 • Rovus Sonic Mop

  Pa kabëll

 • Rovus Sonic Mop

  E manovrueshme

 • Rovus Sonic Mop

  Për çdo sipërfaqe

 • Rovus Sonic Mop

  E lehtë

 • Rovus Sonic Mop

  Depozitë uji e integruar

 • Rovus Sonic Mop

  Peceta të ripërdorshme

Mbi 1000 dridhje në minutë që pastrojnë njollat

Sekreti i fuqisë së Sonic Mop është 1050 lëkundjet çdo minutë që pastrojnë dyshemetë me dy peceta pastrimi të projektuar posaçërisht. Kjo e bën leckën të ecë përpara vetë. Mikrofibrat në pecetat e pastrimit të ripërdorshëm tërheqin papastërtitë, pluhurin dhe qimet e kafshëve shtëpiake, duke i ngritur lart dhe duke lënë pllaka, linoleum, dysheme druri e të tjera të shkëlqejnë si të reja me vetëm një kalim.

Rovus Sonic Mop

Një spërkatës i integruar ju vë në kontroll

Thjesht shtoni ujë në depozitën e ujit 150 ml, më pas shtypni butonin në dorezë për ta spërkatur në dysheme. Përdorni sa më pak ose aq sa keni nevojë, nga pastrimi i lehtë, i përditshëm deri te punët më të rënda e më të pista, pa pasur nevojë të shqetësoheni për një kovë uji të ndotur, pikime ose derdhje. Shkopi mbron dyshemenë nga lagështimi i tepërt.

Rovus Sonic Mop
 • Rovus Sonic Mop

  Pastrim i thjeshtë.

 • Rovus Sonic Mop

  Për rrëmujat e përditshme.

 • Rovus Sonic Mop

  Për gabimet fëminore.

 • Rovus Sonic Mop

  Nuk zë shumë hapësirë.

Lightweight, cordless and easy to move

The Sonic Mop weighs just 2kg, and the cordless design, with one charge powering up to 40 minutes of use, makes it easy to move and use all round the home. The long handle that swivels through 270° means the mop can reach around objects and under furniture, bringing new cleaning power to more parts of your home.

Rovus Sonic Mop

3 hapa

 • 1
  Rovus Sonic Mop

  Mbushe me ujë

 • 2
  Rovus Sonic Mop

  Pastroni dyshemen

 • 3
  Rovus Sonic Mop

  Laje dhe ripërdore

Paketimi perfshin:

 • 1x pajisja bazë
 • 1x set me dy peceta (2 copë)
 • 1x manual përdorimi
 • 1x gota matëse
Rovus Sonic Mop

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star