ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Poseidon Steam&Vac Plus Replacement Set Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110047635 SKU: 110047635
Photo
Video
-60%

Mbani fshesën Rovus Poseidon Steam & Vac Plus në gjendje perfekte dhe gjithmonë të gatshme për veprim, me këtë set leckash zëvendësuese. Dy leckashtesë, të lehta për tu pastruar me material mikrofibër, janë krijuar posaçërisht për të tërhequr dhe bllokuar papastërtitë ndërsa pastroni me avull shtëpinë tuaj. Filtri anti-calc parandalon depozitimin natyral të gëlqeres që mund të shkaktohet nga ngrohja e ujit të çezmës dhe të zvogëlojë efikasitetin e makinës suaj.

Poseidon Steam&Vac Plus Replacement Set Rovus

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 510 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mbani fshesën Rovus Poseidon Steam & Vac Plus në gjendje perfekte dhe gjithmonë të gatshme për veprim, me këtë set leckash zëvendësuese. Dy leckashtesë, të lehta për tu pastruar me material mikrofibër, janë krijuar posaçërisht për të tërhequr dhe bllokuar papastërtitë ndërsa pastroni me avull shtëpinë tuaj. Filtri anti-calc parandalon depozitimin natyral të gëlqeres që mund të shkaktohet nga ngrohja e ujit të çezmës dhe të zvogëlojë efikasitetin e makinës suaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Make sure you Rovus Poseidon Steam&Vac Plus is always ready for deep cleaning action

The 2-in-1 vacuum and steam cleaner is a fast, easy and safe way to keep your home free of dirt, stains, bacteria and germs. Now you can be sure that it’s always in the best condition with this 3-piece replacement set.

Microfibre clothes, like a magnet to dirt

The two microfibre clothes are specially woven to create a net that holds more dirt, debris and moisture than cotton, making it easier and faster to steam clean your home’s surfaces. The use of nylon means the clothes have a static charge that attracts dust and other particles, without the use of chemicals. The clothes are strong, easy to clean, and can be reused many times.

Prevent limescale to keep your steam cleaner working at full power

If you live in an area with hard water you’ll be familiar with the problem of limescale deposits in your kettle, and the same applies to your steam cleaner. Whenever tap water is heated in the steam unit it produces a small amount of limescale, which can gradually build up and clog your system, making it less efficient over time. Now you can prevent this problem, and avoid having to clean the steam unit yourself, with this specially designed anti-calc filter that ensures your steam cleaner is always in the best condition and ready to keep your home free of dirt, stains, bacteria and germs.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star