ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set aksesorësh për pastruesin e ajrit Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110066043 SKU: 110066043
Photo
Video
-70%

Sigurohuni që pastruesi Rovus Plug-in është gjithmonë i gatshëm për veprim dhe në gjendje të mbajë hapësirën tuaj personale pa mikrobe me një sërë llambash rezervë UV. Drita UV-C mund të çaktivizojë në mënyrë të sigurt dhe të menjëhershme ADN-në e baktereve, viruseve dhe patogjenëve të tjerë. Mbroni veten dhe të dashurit tuaj me fuqinë pastruese natyrale të dritës UV dhe thithni ajër më të shëndetshëm.

Set aksesorësh për pastruesin e ajrit Rovus

Çmimi: 999 Lekë


Oferta: 299 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Sigurohuni që pastruesi Rovus Plug-in është gjithmonë i gatshëm për veprim dhe në gjendje të mbajë hapësirën tuaj personale pa mikrobe me një sërë llambash rezervë UV. Drita UV-C mund të çaktivizojë në mënyrë të sigurt dhe të menjëhershme ADN-në e baktereve, viruseve dhe patogjenëve të tjerë. Mbroni veten dhe të dashurit tuaj me fuqinë pastruese natyrale të dritës UV dhe thithni ajër më të shëndetshëm.

Më shumë
Detajet e produktit

Ajër i pastër për një jetë më të shëndetshme

Pastruesi i ajrit portativ Rovus është një produkt që përdor fuqinë e dritës UV-C për të fikur ADN-në e baktereve, viruseve dhe patogjenëve të tjerë, duke ju mbrojtur menjëherë nga dëmtimi. E njëjta teknologji që është përdorur prej kohësh në spitale dhe dhoma të pastra tani është në dispozicion për shtëpinë dhe zyrën tuaj. Krijoni zona të hapësirës personale kudo që ju dhe familja juaj keni nevojë për to, me një zgjidhje të sigurt, plotësisht natyrore për këtë formë të ndotjes së ajrit.

Zemra e sistemit është një llambë e fuqishme UV, që siguron deri në 8,000 orë pastrim të heshtur dhe efektiv të ajrit. Për t'u siguruar që nuk do të duhet të prisni kurrë për një llambë të re kur del nga veprimi, ju rekomandojmë të mbani një rezervë në shtëpi. Ky set i dobishëm përmban dy llamba zëvendësuese, të dizenjuara posaçërisht për t'iu përshtatur pastruesit të ajrit Rovus dhe për të siguruar ajër më të pastër dhe të sigurt për të marrë frymë.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star