ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Filtër për freskuesin personal Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110077129 SKU: 110077129
Photo
Video

Freskuesi personal Rovus është mënyra ideale për të siguruar një mikroklimë të freskët kudo që të jeni. Kjo njësi kompakte ftoh ajrin në hapësirën tuaj personale, por gjithashtu e pastron dhe lagështon atë. Tani mund të siguroheni që freskuesi juaji do të funksionojë gjithmonë në mënyrën më të mirë me filtrin zëvendësues E 10 që instalohet shpejtë dhe lehtë.

Filtër për freskuesin personal Rovus
1,190 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Freskuesi personal Rovus është mënyra ideale për të siguruar një mikroklimë të freskët kudo që të jeni. Kjo njësi kompakte ftoh ajrin në hapësirën tuaj personale, por gjithashtu e pastron dhe lagështon atë. Tani mund të siguroheni që freskuesi juaji do të funksionojë gjithmonë në mënyrën më të mirë me filtrin zëvendësues E 10 që instalohet shpejtë dhe lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbajeni të pastër freskuesin tuaj personal Rovus

Freskuesi i ri personal Rovus është projektuar me zgjuarsi për të sjellë komoditetin e freskët të një ventilatori së bashku me efektin lagështues dhe pastrues. Tani mund ta mbani freskuesin tuaj të funksionojë në gjendje të përsosur me një filtër zëvendësues të lehtë për t'u instaluar. E bërë nga materiali cilësor sfungjeri, roli kryesor i tij është të avullojë ujin i cili ftoh ajrin që kalon.

Një filtër që sjell ajër të freskët

Freskuesi personal Rovus punon me një kombinim të një ventilatori elektrik dhe avullimit të ujit, për të sjellë ajër të freskët aty ku ju nevojitet. Por me kalimin e kohës filtri natyrisht do të bëhet më i ndotur nga pluhuri, papastërtia dhe më shumë. Kur kjo të ndodhë, sistemi do të funksionojë me më pak efektivitet.

Zëvendësoni filtrin tuaj, zgjidhje e garantuar

Mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për ta mbajtur freskuesin tuaj në gjendje të mirë është të zëvendësoni rregullisht filtrin me një të projektuar posaçërisht nga Rovus. I sigurt dhe i lehtë për t'u instaluar pa përdorimin e veglave, duke zgjatur jetën e freskuesit tuaj personal Rovus.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star