ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Filtra per fshesen Nano Wet&Dry Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110067516 SKU: 110067516
Photo
Video

Fshesa Nano Wet & Dry ofron funksionalitet 3-në-1 për pastrim në të thatë, thithjen e lëngjeve dhe fryrje me efikasitet pastrimi 99,95%, deri në grimcat më të vogla nano. Tani mund të siguroheni që fshesa juaj të jetë gjithmonë në gjendje të shkëlqyeshme dhe i gatshëm për të sjellë fuqinë maksimale të pastrimit në shtëpi, me dy filtra zëvendësues HEPA H13 dhe me trajtim anti-bakterial për të ruajtur freskinë.

Filtra per fshesen Nano Wet&Dry Rovus
1,990 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Fshesa Nano Wet & Dry ofron funksionalitet 3-në-1 për pastrim në të thatë, thithjen e lëngjeve dhe fryrje me efikasitet pastrimi 99,95%, deri në grimcat më të vogla nano. Tani mund të siguroheni që fshesa juaj të jetë gjithmonë në gjendje të shkëlqyeshme dhe i gatshëm për të sjellë fuqinë maksimale të pastrimit në shtëpi, me dy filtra zëvendësues HEPA H13 dhe me trajtim anti-bakterial për të ruajtur freskinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni të gjithë shtëpinë

Fshesa Rovus Nano Wet & Dry sjell fuqinë e teknologjisë ciklonike dhe nano-filtrimit në shtëpinë tuaj, duke bërë punë të shpejtë ne pastrimin e pluhurit, mbeturinave dhe rrëmujave të lagështa në një dizajn të lehtë për tu përdorur, pa qese. Një risi kryesore është përdorimi i një sistemi të avancuar të filtrimit për të kapur edhe grimcat më të vogla.

  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters
  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters
  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters
  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters

Mbani fshesën tuaj duke punuar në fuqinë maksimale

Me kalimin e kohës, filtri në fshesën tuaj do të bllokohet natyrshëm, duke zvogëluar fuqinë e thithjes dhe duke kërkuar që ju të pastroni ose ndryshoni filtrin. Tani mund të siguroheni që Rovus Nano Wet & Dry është gjithmonë i gatshëm për veprim, me këtë set me dy filtra zëvendësues HEPA H13.

Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters

Pastrim cilësor HEPA në shtëpi

HEPA përfaqëson ajrin e grimcave me efikasitet të lartë dhe filtrat HEPA gjenden në shumë produkte cilësore që synojnë pastrimin e ajrit ose kontrollimin e ndotjes, në fabrika, spitale dhe më shumë. Filtrat HEPA H13 mund të pastrojnë me 99.95% efikasitet, duke hequr me lehtësi nanopjesëzat më të vogla dhe duke ju lënë familjen tuaj me një mjedis më të pastër dhe më të freskët.

Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star